O nas

Jestem Izabela…

Matka… Żona… Blogerka…

Jeśli tu zaglądasz to zapewne zechcesz mnie poznać.

Jestem choleryczką i wojownikiem – miecz nie ma dla mnie tajemnic. Cieszę się każdym dniem i z uśmiechem witam słońce. Moje dzieci dodają mi sił, by co dzień czerpać z życia więcej. Jak każda matka, świata poza nimi nie widzę. Kochająca żona faceta, który buja wśród obłoków i to dosłownie.

Uwielbiam podróże, te małe i duże. Często zmieniam miejsca zamieszkania, by poznawać obce kraje i nowych ludzi. Fotografia to moja kolejna pasja, zawsze mam przy sobie aparat, bo uwielbiam chwytać wyjątkowe chwile i zamykać je w kadry.  Uzależniona od WI-FI, książek i dobrej muzyki. Urodzona optymistka z energią i słowotokiem.

Od dwóch lat prowadzę bloga o wdzięcznej nazwie Nianio born to be wild. Wszystkim uszy więdły od słów moich potoków, więc przerzuciłam się na klawiaturę. Jako kobieta mająca już trochę wiosen przeżytych uzurpuję sobie prawo do pisania na różne tematy. Jak na matkę przystało głównie związane z macierzyństwem, wychowaniem dzieci, ale  także na damsko – męskie tematy. Ostatecznie z mężem moim osobistym już 20 lat spędziłam i jeszcze oboje żyjemy 😉 Mam praktycznie dorosłego syna i malucha, którego wszędzie pełno. Do kompletu mamy jeszcze psa.

Uwielbiam spędzać czas z rodziną, ale nie zapominam, że jestem także kobietą. Samodzielną jednostką, która ma swoje pasje i do tego namawiam inne mamy.

Chcecie nas bliżej poznać? Zaglądajcie tu jak najczęściej. Dla tych ciekawszych co słychać u nas polecam mój FanPage na Facebook’u lub na Instagramie. Wszędzie znajdziecie nas w social-mediach wpisując Nianio.com.pl

Poznajcie nas bliżej

Autorka Bloga

Nianio

Nianio. Czyli Franek

Starszy brat Aleksander

Pan Tata

weekend w SPA

Księżna Yuma

Archiwa
KONTAKT