O nas

Jestem Izabela…

Matka…

Żona…

Blogerka…

Jeśli tu zaglądasz to pewnie chcesz mnie poznać.

Jestem choleryczką i wojownikiem – miecz nie ma dla mnie tajemnic. Cieszę się każdym dniem i z uśmiechem witam słońce. Moje dzieci dodają mi sił, by co dzień czerpać z życia więcej. Jak każda matka, świata poza nimi nie widzę. Kochająca żona faceta, który buja wśród obłoków i to dosłownie.
Uwielbiam podróże, te małe i duże. Często zmieniam miejsca zamieszkania, by poznawać obce kraje i nowych ludzi. Fotografia to moja kolejna pasja, zawsze mam przy sobie aparat, bo uwielbiam chwytać wyjątkowe chwile i zamykać je w kadry.  Uzależniona od WI-FI, książek i dobrej muzyki. Urodzona optymistka z energią i słowotokiem.

 

Od roku prowadzę bloga o wdzięcznej nazwie Nianio born to be wild. Wszystkim uszy więdły od słów moich potoków, więc przerzuciłam się na klawiaturę. Jako kobieta mająca już trochę wiosen przeżytych uzurpuję sobie prawo do pisania na różne tematy. Jak na matkę przystało głównie związane z macierzyństwem, wychowaniem dzieci, ale  także na damsko – męskie tematy. Ostatecznie z mężem moim osobistym już 20 lat spędziłam i jeszcze oboje żyjemy 😉 Mam praktycznie dorosłego syna i malucha, którego wszędzie pełno. Do kompletu mamy jeszcze psa. Uwielbiam spędzać czas z rodziną, ale nie zapominam, że jestem także kobietą. Samodzielną jednostką, która ma swoje pasje i do tego namawiam inne mamy.

Chcecie nas bliżej poznać to zaglądajcie tu jak najczęściej. Dla tych ciekawszych co słychać u nas polecam  fan page na FB lub na Instagramie Wszędzie znajdziecie nas w  social mediach wpisując Nianio.com.pl 

                                                                                   

                                                                                   A teraz  poznajcie nas bliżej:

                                      Autorka bloga

 

 

                                                                                     Nianio czyli Franek

 

                                                                                           Starszy Brat – Aleksander

 

 

 

                                                                                                     Pan Tata 

 

weekend w SPA

                                                              Najpiękniejsza księżniczka w rodzinie czyli Yuma