Angielski dla dzieci online – nie trać czasu na dojazdy

Nasze dzieci żyją w świecie, który stał się dla nich globalną wioską. Mogą poznawać najdalsze zakamarki Ziemi, rozmawiać z rówieśnikami nawet z  drugiego końca globu. Świat dla nich nie ma już granic, dzięki połączeniu z internetem mogą być wszędzie. Jedyne ograniczenie jakie może się pojawić to język. Język angielski to taki uniwersalny klucz do poznawania świata i ludzi. Jak więc pomóc naszym dzieciom zdobyć ten klucz? To proste! Wybierz szkołę nauki języka angielskiego.  Jeśli nie chcesz tracić czasu na dojazdy to skorzystaj z mojego sposobu. Angielski dla dzieci online to forma zdalnej nauki znana nie od dziś. Cieszy się coraz wiekszą popularnością nie tylko przez wzgląd na pandemię.

 

angielski dla dzieci online

 

Zdalne lekcje języków obcych to przede wszystkim oszczędność czasu i pieniędzy, ale też duża wygoda. Dzięki internetowi mamy możliwość nauki kiedy chcemy i gdzie chcemy. Franek uczył się języka angielskiego od przedszkola, dobrze pamietam ile lekcji nam przepadało, ponieważ był chory lub mieliśmy wyjazd. Nie będę wspominać o czasie jaki traciłam dowożąc go na zajęcia. Teraz skupia się tylko na nauce, a ja kontroluję jak mu idzie w zaciszu domowym, a czasem nawet podczas wyjazdów.

 

angielski dla dzieci online

Angielski dla dzieci online

W obecnym świecie znajomość języka angielskiego ułatwia funkcjonowanie nie tylko w realu, ale przede wszystkim w internecie. Juz od przedszkola Franek, podobnie jaki większość jego rówieśników uczęszczał na zajęcia z angielskiego. Zazwyczaj są one w formie zabawy, powtarzania słówek, piosenek. Dla dziecka to fajna rozrywka, ale tak naprawdę tylko codzienne obcowanie z językiem daje efekty. Jak dobrze wiecie sporo czasu spędziliśmy w USA, mój starszy syn kończył tam szkoły, dlatego spory nacisk nakładamy na naukę tego języka.

Niestety polska szkoła kładzie nacisk na naukę gramatyki, a nie konwersację. Ja znając realia zdecydowanie uważam, że mówienie w obcym języku jest ważniejsze niż poprawna gramatyka. Znam wiele osób, które świetnie znają język angielski, szczególnie gramatykę, ale w czasie gdy mają swobodnie porozmawiać z obcokrajowcem następuje blokada i jedyne co są w stanie wykrzesać z siebie to; ” Hi, I’m Tom”.

Jak większość rodziców posyłałam Franka do szkoły językowej i choć zajęcia były prowadzone fajnie i wiele z nich mój syn wynosił to dowożenie oraz problemy z przepadaniem zajęć skłoniły mnie do poszukiwania alternatywnej formy nauki. Angielski dla dzieci online sprawdził się u nas podczas wakacji. Pandemia utwierdziła mnie w tym wyborze. Okazuje się, że zajęcia w tej formie bardzo przypadły do gustu Frankowi, bawi się świetnie, ma kontakt z nauczycielem, który dostosowuje lekcje do jego możliwości i preferencji.

 

Angielski dla dzieci online z AllRight

AllRight to szkoła języka angielskiego, powiecie to przecież nic nowego, a jednak…. forma zajęć jest nowatorska. Przede wszystkim zajęcia są prowadzone online, dziecko siedzi przed komputerem lub laptopem w domu, znanym mu środowisku, przez zabawę oraz konwersacje z nauczycielem uczy się języka. Istotny jest też fakt, że to szkoła międzynarodowa, daje to spore możliwości nauki z native speakerem oraz co bardzo nam odpowiada konwersacje z rówieśnikami z różnych krajów. Lekcje mogą być prowadzone w małych grupach lub indywidualnie, to z kolei pozwala dopasować zajęcia do potrzeb dziecka. Z lekcji mogą skorzystać dzieci od 4 roku życia, ale tez dorośli. Dla mnie ważne też jest metoda nauczania. W przypadku platformy do nauki angielskiego AllRight jest metoda Speakera. Cóż to takiego?

angielski dla dzieci AllRight

Angielski dla dzieci metodą Speakera

Szkołą AllRight skupia się na dwóch aspektach nauczania dziecka:

LCT – komunikacyjne nauczanie języka to o czym pisałam wcześniej skupianie się na konwersacji, najlepiej spontanicznej. Dzieci swobodnie mówią o swoich emocjach, odczuciach i potrzebach. Nauczyciel zwraca uwagę, by 50% lekcji zostało tak wykorzystane, to najlepsza metoda do otwarcia się na naukę danego języka – swobodne mówienie, bez skrępowania.

Total Physical Response (TPR) – reagowanie całym ciałem to nic innego jak zaangażowanie dziecka do zabawy. Wplatanie w lekcję skakania, klaskania szczególnie w momencie gdy maluch uczy się czasowników. Tu nikt nie wymaga siedzenia w jednym miejscu i powtarzania ciagłego słówek. Nauka ma być formą zabawy.

 

angielski dla dzieci online

Jak wygląda lekcja online w szkole AllRight?

Jak się domyślacie jest ona bardzo aktywna i cała uwaga nauczyciela jest skierowana na dziecko. Sama lekcja trwa 25 minut, czyli jest to idealny czas by utrzymać uwagę młodego człowieka. Starsze dzieci uczą się przez 55 minut. Poziom nauczania jest dostosowany do ucznia, jeśli dziecko nie lubi śpiewać jak mój syn nauczyciel skraca taki wątek. Dzieci zapisane na lekcje mają możliwość też uczestniczenia w Speaking Club, gdzie rozmawiają z nauczycielami z USA i Wielkiej Brytanii. Polecam bardzo ten klub, nic tak nie rozwija dziecka jak wymiana zdań z rówieśnikami z innych krajów. 

Co jest też fajne, możecie zapisać się na pierwszą lekcję próbna za darmo, wystarczy kliknąć w link poniżej :

zapisz się na darmową lekcję próbną

 

Jak sami widzicie szkoła AllRight ma wiele zalet, ale mnie jeszcze dodatkowo przekonały te:

 • z zajęć możecie korzystać 7 dni w tygodniu od godziny 9 do 21
 • zajęć nie musisz planować, wystarczy ustalić kiedy ty chcesz by się odbyły, ja czasem wybieram zajęcia dzień przed
 • lekcje możesz zarezerwować 24h przed ich rozpoczęciem
 • masz możliwość odwołania zajęć 6 godzin przed ich rozpoczęciem bez żadnych kosztów, po prostu są przenoszone na inny termin
 • strona jest intuicyjna
 • nie musisz nigdzie dowozić dziecka
 • kupując pakiet zajęć to Ty decydujesz o ich terminie
 • wykupione lekcje nie mają terminu ważności, do momentu ich wyczerpania masz możliwość korzystania z zajęć
 • klub konwersacyjny to idealne miejsce do rozmów z innym
 • gra mobilna
 • aplikacja na tablet i telefon
 • zajęcia z native speaker
 • nauka 1:1 lub w małych grupach to ty wybierasz

Zalet jak widzisz jest całe mnóstwo, my preferujemy taką formę nauki i szkołę języków AllRight. Nie pozostaje mi nic innego jak polecić Ci jej wypróbowanie

 

zamów lekcję próbną

 

Jeśli po próbnej lekcji zdecydujesz się na wykupienie pakietu to możesz skorzystać z naszego kodu promocyjnego: 

 

NIANIO

w przypadku zakupu np.: 5 lekcji 2 otrzymasz gratis! Zachęcam do przetestowania i gwarantuję, że angielski dla dzieci online ze szkołą AllRight to strzał w dziesiątkę. 

 

 

nianio.com.pl

Mama na pełnym etacie, która nade wszystko kocha swoje dzieci. Uwielbiam podróże w ciekawe miejsca. Ponieważ fotografia to moja pasja, nieodłącznym gadżetem, który przy sobie noszę jest aparat.

Archiwa
KONTAKT