Kasia Kowalska zaśpiewa specjalnie dla Ciebie…

Kasia Kowalska po dwudziestu dwóch latach przerwy wraca! Ja jestem zachwycona tym faktem, bo uwielbiam jej piosenki. Towarzyszyły mi w latach liceum i studiów. Piosenkarka ponownie zaśpiewała w spocie reklamowym Fortuny. Melodia znana z lat 90-tych w nowej aranżacji cieszy nasze uszy. Fortuna się kołem nie toczy” rozbrzmiewa w radio i telewizji, a jak wiecie był tez przeprowadzony konkurs, którego główna nagrodą był udział w kameralnym koncercie, którego gwiazdą jest Kasia Kowalska.

 

kasia-kowalska-zaspiewa-specjalnie-dla-ciebie-3

 

Zaproszenie na ten ekskluzywny koncert można było zdobyć, biorąc udział w konkursie jaki organizowała Fortuna. Grupa Polmlek zaprosiła konsumentów do udziału w konkursie „Melodia na Fortunę” , w którym do wygrania  były m.in. zaproszenia na ekskluzywny koncert wokalistki.  Koncert odbędzie się 10 grudnia 2016 r. w Forcie Sokolnickiego na warszawskim Żoliborzu. Fani  Kasi Kowalskiej i soków Fortuna, którym nie udało się wygrać biletów w konkursie „Melodia na Fortuna”, zapraszam do udziału w mini konkursach w serwisach muzycznych. Do zdobycia jest jeszcze aż 20 zaproszeń. Nie zwlekajcie!!! 

To nie wszystkie atrakcje jakie czekają na szczęśliwców, którzy wezmą udział w koncercie jaki uświetni Kasia Kowalska, na gości czekać będą niespodzianki, m.in. Fortuna Dessert Show w wykonaniu Mariusza Gachewicza, szefa kuchni Hotelu Zamek Gniew.

 

photo_46063_1476942468_big

Warto powalczyć o bilety na taką imprezę. Kasia Kowalska zaśpiewa swoje przeboje, tylko dla tych szczęśliwców, którzy wezmą udział w konkursach. Nie zwlekajcie, śledźcie stronę Fortuny na FB i bierzcie udział, a może to właśnie ktoś z Was będzie mógł zaśpiewać Fortuna się kołem nie toczy…. 

Życzę wszystkim powodzenia i niech do Was, drodzy Czytelnicy uśmiechnie się Fortuna 😉

 

kasia-kowalska-zaspiewa-specjalnie-dla-ciebie-1

nianio.com.pl

Mama na pełnym etacie, która nade wszystko kocha swoje dzieci. Uwielbiam podróże w ciekawe miejsca. Ponieważ fotografia to moja pasja, nieodłącznym gadżetem, który przy sobie noszę jest aparat.

24 komentarze
  1. pamiętam, że komentowałam ten post 🙂 a nie widzę mojego komentarza…
    Kasia Kowalska to postać ważna, piosenkarka, która znana jest naszemu pokoleniu bardzo dobrze, świetnie, że znowu będzie można ją usłyszeć

  2. Ekstra! Muzyka Kasi Kowalskiej towarzyszyła mi przez wiele lat – najpierw w gimnazjum, potem w liceum…Znałam wszystkie teksty dosłownie na pamięć – i słuchałam wciąż od nowa na cały regulator, czym czasami już doprowadzalam do szału rodziców 😉 Sama chętnie wybrałabym się na,taki kameralny koncert! Kto wie, może też powalczę o bilet 🙂

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny.

Starszy wpis: Vaiana: Skarb oceanu. Recenzja najnowszej produkcji Disneya.
Nowszy wpis: Propozycje prezentów dla trzyletniej dziewczynki
Archiwa
KONTAKT