Mazurskie Spotkania Blogerów czyli weekend z adrenaliną cz.II

Sobotnie przedpołudnie już znacie. Dużo ekstremalnych doznań. Po południu Nianio udał się na animacje wśród dzieci,Starszy Brat miał towarzystwo w podobnym wieku więc też nie odczuwał nudy. Chłopaki gadając o muzyce raczej nie czuli upływającego czasu. Ja natomiast udałam się na wykłady i pokaz kosmetyków firmy Herbalife.

bajkowy 43

bajkowy 56

Dziewczyny na własnej skórze próbowały kosmetyków ja niestety na to się nie zdecydowałam ,ponieważ wiedziałam że czeka mnie wyjazd do Olsztyna do Galerii Warmińskiej.Po kosmetycznym pokazie wykład swój poprowadziła pani Ania z serwisu Zblogowani. Profesjonalne podejście do tematu i wiele cennych informacji.

bajkowy 48

bajkowy 47

Niestety z koleżankami byłyśmy umówione na spotkanie w Olsztynie. Pojechałyśmy do Galerii Warmińskiej gdzie odbywały się koncerty,wybory miss regionu i wiele fajnych imprez. W czasie naszej nieobecności wykład miała Wiola,jak zawsze pełen profesjonalizm i wyczerpanie tematu to jej wizytówka.Ja pomimo,że nie byłam ciałem to duchem byłam na sali a że Wiola to cudowna istota i wiedza się dzieli cały wykład przesłała mi na mila. Dziękuję Kochana.

Po powrocie poszłyśmy z dziewczynami na kolację a tam same pyszności na nas czekały. Po kolacji odbyła się integracja połączona z cudowną inicjatywą.Zbierałyśmy pieniądze na Olsztyński Dom Dziecka i powiem Wam wielka siła drzemie w blogerkach,ponieważ udało nam się pozyskać niezłą sumkę 1320 zł. Dzieciaki na pewno będą zadowolone.

bajkowy 57

bajkowy 65

bajkowy 64

Integracja trwała w najlepsze mój mąż po godzinie stwierdził,że idzie szukać męskiego grona bo ma już dość słuchania o SEO,stronach i wielu innych rzeczach,które mu nic nie mówią. Cóż każdy ma inne zainteresowania 😉

Mąż bawił się w męskim gronie a my gadałyśmy i gadałyśmy i…..

Po dłuższym czasie przeniosłyśmy się z imprezą do domku Marty i Beaty. Ja i Natalia musiałyśmy się nagadać na zapas bo niestety odległaść jaka nas dzieli powoduje,że zostaje nam tylko kontakt telefoniczny. A co tu się oszukiwać to dziewczyna z którą mogę konie kraść ;). W gronie naszych mężczyzn impreza trwała w najlepsze. Niestety niedzielny poranek zbliżał się nieubłaganie.

Rankiem niedospani poszliśmy na śniadanko. Młody dostał list od Złotopióra i szukał skarbów z PT by potem bawić się w najlepsze na dmuchanym zamku.Jak już znudziło się dziecku hasanie z dziećmi PT zabrał malucha w jego ulubione miejsce. Na basen oczywiście! Cóż chyba u nas to rodzinne,że nim moi chłopcy zaczęli chodzić umieli już pływać 😉

bakowapoczta

085

zdjecie_uslug_saunasucha (1)

bajkowy 74

0010

Ja tymczasem udałam się na kolejne spotkania.

IMG_0834

Miło było siedzieć i słuchać w ciekawym towarzystwie,które krótko nazwane zostało “Tył autobusu”. Cóż się dziwić na wycieczkach to zawsze ta część bawi się najlepiej 😉 Ekipa była przednia:Bożena,WiolaAnia dziecięce klimatyKlaudyna i Tomasz z Tulanek,Marta Tosinkowe opowieści i Kasia Black smokey.

IMG_0821

Potem było już tylko milutko,istne SPA z Mary Kay. Zabiegi na dłonie,usta,peeling na twarz i maseczki sprawiły,że czyłam się młodsza o kilka latek.

bajkowy 82

bajkowy 81

Dodatkowo Kasia Black smokey doprowadziła moje brwi do stanu używalności,za co bardzo dziękuję. Na koniec spotkania odbyło się pamiątkowe zdjęcie.

IMG_4883

Serdeczne podziękowania za ogrom pracy by umożliwić nam to spotkanie należą się organizatorkom Mama diabełka,Dzwoneczkowy raj mamy i  Anibarpiomar. Bez Was dziewczyny nie było by możliwe spotkanie z tyloma dziewczynami. Dałyście nam relaks i miłe wspomnienia za,które dziękuję w swoim imieniu i mojej rodziny.

Czas i miejsce sprawiły nam wiele radości. Mamy mnóstwo wrażeń i wspomnień. Odpoczęliśmy na łonie natury wśród lasu z małym detoksem od WI-FI ale możliwością oddychania świeżym powietrzem,spacerami i atrakcjami które dostarczyły nam mocnych wrażeń ale też niesamowicie zdrowym i przypominającym mi dzieciństwo jedzeniem,które docenił nawet niejadek Nianio. Bajkowy Zakątek to miejsce iście bajkowe,odmienne i zaczarowane. W okresie wiosennym zamierzam ponownie je odwiedzić.

bajkowy 2

100

098

095

bajkowy 3

Podziękowania dla sponsorów:
Bajkowy Zakątek za gościnę i wspaniałe jedzenie
Mary Kay i Herbalife za kosmetyczne prezentacje
Grupa Happy za zorganizowanie dzieciom świetnej zabawy
Za prezentacje i wykłady:
Wioli z  mama-bloguje
Kasi z Black Smokey
Ani z portalu Zblogowani
06
10603420_826787287339190_3262120246270157713_n - Kopia (2)
Podziękowania za upominki
Bombowe PiniatyDobra MamaMoje PasjeiCzytamFundacja Festina Lente,Wydawnictwo AWMKoralikova,Zula MolWhatewa!SysFajny DzieciakKolorowanka ArtBaby OnoMiracoloLinofandoomamimade,infanteelemeleedukatorekWata CukrowaTulankiBajaga StudioekoubrankainfopaskiCentrum Edukacji Dziecięcej,petiteclub.plnat pug artMama po GodzinachMajuntoLambreSzare LoveMałgorzata DomańskalooliMiuka CandlesMamine InspiracjeMaja SzyjeAkatja – pracowania dekoracjiBajki-Grajki,BarillaSimon&SophieFort SwedenDiabełkoweTworyAllBag,HebralifeInFarmacjaLagenkoEmiludek,OsmozaCareSalvequickcolorland,Wydawnictwo Dwie SiostryEveline CosmeticsLenny Lambmamuka,CzuCzuPerlux,LullaloveMama i jaManufaktura StefyMagia-DekoracjiNiby NicOillan,OmegaMed,Palmer’sLou-preWydawnictwo Debitmimade.plbezalkoholowe.com,topgalmatopianLansinoh,Wydawnictwo Ovo71 printsWydawnictwo ZakamarkiMary KayMała ProjektantkaGaleria warmińska
Bez ty9tułu
128
Raz jeszcze podziękowanie dla organizatorek:Dziewczyny bawiliśmy się wspaniale.
nianio.com.pl

Mama na pełnym etacie, która nade wszystko kocha swoje dzieci. Uwielbiam podróże w ciekawe miejsca. Ponieważ fotografia to moja pasja, nieodłącznym gadżetem, który przy sobie noszę jest aparat.

10 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny.

Starszy wpis: Uciekliśmy z domu!
Nowszy wpis: Wyniki konkursu :CO OPRÓCZ PIENIĘDZY NOSISZ W PORTFELU?
Archiwa
KONTAKT