Pomysły na najlepsze żarty na prima aprilis

Prima aprilis zbliża się wielkimi krokami. Macie już wymyślone żarty? 1 kwietnia bez dobrego żartu to dzień stracony! Jeśli nie macie pomysłu jak wkręcić swoich rodziców, znajomych, dzieci lub współpracowników podpowiem Wam najlepsze żarty na prima apilils. To jedyny taki dzień kiedy trzeba się mieć na baczności! Potrzebne będą: dobry humor, trochę wysiłu i gry aktorskiej oraz dużo dystansu do siebie.

 

Od dawna, bo od średniowiecza robiono 1 kwietnia sobie żarty. Psikusy ito część tradycji. Zazwyczaj robimy je bliskim i znajomym. Oszukujemy i robimy w konia każdego kto złapie sie na nasz haczyk. To świetna tradycja, czyż nie?

Jeśli prima aprilis ma być dniem pełnym żartów musicie się dobrze przygotować. Nie każdy ma pomysły na żarty. Jednak ten wyjątkowy dzień zobowiązuje. Jeśli nie jesteś bardzo kreatywny polecam Ci przegląd żartów i psot, które zebrałam. Myślę, że się przydadzą w prima apilis!

Oto pomysły na żarty na prima aprilis, które zawsze się sprawdzą:

 

 

żarty na prima aprilis

1.  Ciąża

Uwaga na sercowców!!! Po wiadomości typu: “Mamo, Tato jestem w ciąży!” mogą nie wytrzymać ich serducha. Ostrożnie też z partnerem, facet po takim żarcie może długo się podnosić. Jednak miny po takiej wiadomości zawsze są bezcenne.

images (12)

2.  Ciąża trojacza

Jak już jesteśmy w tematach około ciążowych to pokazanie USG rodzince i informacja, że spodziewasz się trojaczków też zwala z nóg rodzinę. Wiem bo sama to sprawdziłam kilkanaście lat temu 🙂

toothbrush1

3.  Podmiana pasty do zębów

Opróżniasz tubkę pasty i napełniasz ją strzykawką bitą śmietaną lub innym specyfikiem np. słonym. Zaskoczenie murowane.

1361558982gallery89771882939krem

4.  Krem do twarzy i niespodzianka

Tu jest eż zasada podmianki. Wyrzucasz z opakawania kremu zawartość i wkładasz krem do golenia lub pastę do zębów. Uwaga!!! Jeśli krem był bardzo drogi to może się żart źle skończyć dla dowcipnisia.

DJbQkFj1

5.  Lakierowane mydło

Żart genialny w swej prostocie. Lakierem bezbarwnym pokrywasz mydło a potem skręcasz się ze śmiechu obserwując jak członkowie rodziny próbują się umyć.

635317181553461037635317181553617054635317181553617055

6.  Kąpiel w rosole

Żart także bardzo prosty i tani w wykonaniu. Odkręć końcówkę prysznica i umieść w niej kostkę rosołową. Gdy delikwent będzie brał prysznic woda rozpuści kostkę i będzie miał kąpiel w rosole. Żart idealny na prima aprilis!

images (5)

7.  Scena z horroru

W ten dowcip trzeba zainwestować trochę pieniędzy ale warto. Kupujesz płun przeciw parowaniu szyb po tem za jego pomocą piszemy na szklanych drzwiach prysznica różne napisy typu:”Nie patrz w lustro”, ” Uważaj tu ukryta kamera”. Nie ma osoby, która nie wybiegnie z krzykiem.

prima-aprilis-16_19964414

8. Inny smak oreo

Kup ciastka i słodką masę zastąp pastą do zębów. Mina osoby, która złapie się na ten żart bezcenna.

żarty na prima aprilis

9. Kocie płatki śniadaniowe

Kolejny psikus z cyklu podmianek. Płatki śniadaniowe poduszeczki możesz zamienić z jedzeniem dla kota. Jak ktoś ma poczucie humoru na pewno wybaczy ten żart prima aprilisowy.

prima_aprilis_3

10.  Pączki z majonezowym nadzieniem

Do wykonania potrzebne będą pączki i majonez. Poświęć chwilę by nadziać pączki majonezem a ten co się złapie na twoją psotę długo zapamieta jej smak.

żarty na prima aprilis

11. Jajecznica na twardo

Kolejny prosty żart na prima aprilis. Jajka, które masz w lodówce ugotuj na twardo a rano poproś by mama lub żona zrobiła Ci jajecznicę. Mina podczas rozbijania jajka na patelnię będzie bezcenna.

trolling-006kotlet-schabowy

12. Kotlet schabowy z tektury

To dowcip skierowany dla wielbicieli schabowego. Potrzebna jest tektura, którą wydzierasz na kształt kotleta. Następnie przygotuj ten ” soczysty” kawałek zgodnie z instrukcją jak normalnego schaboszczaka. Podaj na talerzu smakoszowi i delektuj się z obserwowania wykonanego żartu.

żarty na prima aprilis

13.  Cebula w karmelu

To psikus dla wielbicieli pieczonych jabłek. Mina bezcenna gdy złapany na ten żart orientuje się, że zamiast jabłka konsumuje cebulę. Polecam!

żarty na prima aprilis

14. Tor przeszkód

 Ustaw mnóstwo kubeczków wypełnionych wodą w korytarzu i obserwuj minę tego kto natknie się na tę przeszkodę. Zabawa murowana.

635317181553773070

15. Mentos w butelce

Co się dzieje jak mentos wpada do butelki z colą chyba wie już każdy. Ukryj w korku mentosa tak by przy odkręcaniu wpadł do wnętrza. Dalej już wiesz co będzie….

prima_aprilis_38

16. Galaretka dobra na wszystko

Ten żart jest prosty w wykonaniu. Zalewasz galaretką myszki komputerowe, przybory biurowe i czekasz na minę złapanego na psocie.

żarty na prima aprilis

16. Rzerzucha w klawiaturze

Żart wymaga trochę czasu. W starej klawiaturze zasiej rzerzuchę i podmień komuś. Mina powie Ci wszystko WTF!!! A Ty możesz się śmiać do woli.

prima_aprilis_24prima-aprilis-17_19964429

17.  Opakuj mi biuro

Tu chyba nie muszę pisać co trzeba zrobić. Sami widzicie. Wierzcie mi warto poświęcić chwile na ten dowcip.

prima-aprilis-13_19952880

18.  Myszy w natarciu

Kup duuuużo sztucznych myszek lub pająków i zrób makabryczny dowcip szefowi. No może nie jemu ale współpracownikowi. Zapamięta prima aprilis do końca życia.

prima-aprilis-12_19964364

19.  Gdzie mój sprzęt?

Wymień wszystkie sprzęty w biurze lub pokoju nastolatka na ich tekturową wersję. Ubaw po pachy!

żarty na prima aprilis

20.  Balony w natarciu

Kup mnóstwo balonów i zapełnij nimi biuro lub pokój dziecka.

imagesmouse-prank_small1

21. Myszka nie działa

Zaklej kulkę od myszki komputerowej by przestała działać. Proste i skuteczne.

żarty na prima aprilis

22. Co Pani robi w męskim WC?

Żart szybki i tani w wykonamniu. Doklej spódniczkę na znaczku męskiej toalety a potem patrz na konsternację wchodzących. Prima aprilis, uważaj bo się pomylisz!

635317181552681023

23.  Strach sie bać!

Do wykonania potrzeba trąbki na sprężone powietrze. Mocujesz ją do krzesła, ściany i czekasz na ogłuszający dźwięk.

żarty na prima aprilis

24.  Plama z mleka

żarty na prima aprilis

Na szybie posmarowanej woskiem lub inną śliską cieczą wylej klej. Poczekaj aż wyschnie i połóż “plamę” na komputer maniaka gier komputerowych lub blogera. Ty masz ubaw po pachy a delikwent zawał.

670px-Glue-on-hard-surface-Step-21

25.  Szczęśliwa moneta

Przylkej dobrym klejem monetę najlepiej 5 zł i czekaj aż szczęśliwy znalazce będzie próbował ją podnieść. Trochę się będzie musiał namęczyć a Ty się pośmiejesz z żartu na prima aprilis.

żarty na prima aprilis

26.  Dziwna kreda

Z modeliny uformuj “kredę” i podmień na ta prawdziwą. Gdy ktoś zechce pisać na tablicy zdziwi się bardzo.

żarty na prima aprilis

27.  Karteczki w natarciu

Z karteczkami samoprzylepnymi można wiele zdziałać. Na przykład zmienic kolor auta lub biura. Polecam fajna zabawa.

żarty na prima aprilis

28.  Ucięty palec

Żart trochę makabryczny i dla ludzi o mocnych nerwach. Potrzebne pudełko, gaza i ketchup. W pudełku zrób dziurę i przełóż środkowypalec. Ułóż dookoła gazę ubrudzoną w ketchupie. Przerażenie murowane tych co ujrzą taki widok.

żarty na prima aprilis

29.  W poszukiwaniu straconej godziny

Przestaw w całum domu zegarki i komórki ponownie na czas zimowy. zart trochę okrutny bo sóźnienie murowane ale … czego się nie robi w prima aprilis

żarty na prima aprilis

30.  Zafoliowane auto

Tu wszystko jasne. Wieczorem zafoljuj auto wsółmałżonka i delektuj się śmiechem jak zobaczy Twoje dzieło. Możesz też auto przestawić na inny parking by utrudnić odnależienie samochodu.

żarty na prima aprilis

31. Gówniany żart

Jak go zrobić widzicie na fotce.

żarty na prima aprilis

32. I jak teraz wyjedziesz?

Coś dla kierowców. Psikus wymaga trochę nakładu pracy ale zdecydowanie warto.

żarty na prima aprilis

33.  Zamiana kalendarza

Podmień kalendarz na zeszłoroczny i powiadom delikwenta, który zrobił ci żart, że prima aprilis był wczoraj. Mina wszystko Ci powie.

Żartów jest cała masa. Od klasycznych, udawanych przerażenie po psikusy typu podmiana cukru z solą. Ten dzień niech będzie wesoły. Trochę humoru potrzeba każdemu a nabranie dystansu do siebie zawsze jest wskazane. Bawcie się dobrze w ten wyjątkowy dzień. Wkręcajcie najbliższych i śmiejcie się do rozpuku. To tylko raz w roku zdarza się by żarty uchodziły nam płazem. Jak znasz jakieś fajne żarty na prima aprilis dodaj do listy w komentarzu, będą idealnym uzupełnieniem mojej listy. A teraz wybaczcie idę szykować spikusy mojej rodzince.

Prima aprilis to mój dzień!!!

Podoba Ci się post udostępnij go innym.

nianio.com.pl

Mama na pełnym etacie, która nade wszystko kocha swoje dzieci. Uwielbiam podróże w ciekawe miejsca. Ponieważ fotografia to moja pasja, nieodłącznym gadżetem, który przy sobie noszę jest aparat.

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny.

Starszy wpis: 15 oznak, które mówią, że mama potrzebuje odpoczynku
Nowszy wpis: Motor Show Poznań,uczta dla miłośników motoryzacji
Archiwa
KONTAKT