Pomysły na prezent dla czterolatki

Znalezienie idealnego prezentu dla czterolatki to nie lada wyzwanie.Boże Narodzenie, urodziny, Dzień Dziecka, imieniny, co tu kryć okazji do obdarowywania małej panny nie brakuje w ciągu roku. Jednak nadal zostajemy z pytaniem co kupić, by sprawić tej słodkiej dziecinie przyjemność i zobaczyć w jej oczach zachwyt? Recepta jest prosta: pomysł na prezent dla czterolatki musi być inny niż tylko lalka, taki prezent powinien być pomysłowy i kreatywny. Oto moje patenty na uszczęśliwienie dziewczynki w tym wieku.

 

Pomysły na prezent dla czterolatki

 

Pomysły na prezent dla czterolatki

Fajny i nie sztampowy prezent dla czterolatki musi bawić, ale także rozwijać. Wśród hitów dla dziewczynek w tym wieku znajdziecie misie, ale warto czasem odejść od rutyny i wybrać maskotkę interaktywną. To może okazać się strzałem w dziesiątkę jak w przypadku prezentu dla mojej bratanicy.

 

Pomysły na prezent dla czterolatki

Pomysły na prezent dla czterolatki – tańcząca lama

Jak Wam juz napisałam w tym roku postawiłam na prezenty z jednej strony tradycyjne, ponieważ tańcząca lama Natalia  to maskotka, ale jednak inna – jest ona interaktywna. Lama po naciśnięciu sensora śpiewa i tańczy, w rytm muzyki kręci pupą i rozśmiesza dziecko tym do łez. A gdy smuteczek ogarnie małą dziewczynkę zawsze może się do niej przytulić.

Pomysły na prezent dla czterolatki

Pomysły na prezent dla czterolatki – klocki

Prezent dla czterolatki musi spełniać bardzo wysokie wymagania. Czteroletnia panna ma już swoje zdanie i nie lada wyobraźnię. A co najlepiej pobudza u dzieci kreatywność? Klocki – to zawsze trafiony prezent. Ja w tym roku poszukałam ciekawych klocków SPIKY

To tzw klocki jeżyki, które można kupić w różnych zestawach, ja wybrałam trzy różne, by moja bratanica mogła je dowolnie łączyć. To zabawka na długie lata, ponieważ nawet mój syn jej pomagał z zapałem w zabawie.

 

Pomysły na prezent dla czterolatki

 

Pomysły na prezent dla czterolatki

Pomysły na prezent dla czterolatki – Mądra Sowa

Interaktywna, opowiadająca bajki Mądra Sowa E-edu to typowa zabawka edukacyjna, która każdemu dziecku się spodoba. Śpiewa piosenki, a dziecko razem z nią, opowiada bajki, zna odgłosy zwierząt leśnych i deklamuje wierszyki. To przyjaciółka każdego miłośnika zwierząt, a dodatkowo niezwykle mądra. Uczy nasze pociechy jak zachować się na wycieczce w lesie, opowie czy przechwalanie się popłaca oraz opowie o relacjach z innymi.

 

Jeśli szukacie prezentów to koniecznie zajrzyjcie na stronę Artyk.pl wybór olbrzymi, a ceny przystępne, czego chcieć więcej?

 

Pomysły na prezent dla czterolatki

nianio.com.pl

Mama na pełnym etacie, która nade wszystko kocha swoje dzieci. Uwielbiam podróże w ciekawe miejsca. Ponieważ fotografia to moja pasja, nieodłącznym gadżetem, który przy sobie noszę jest aparat.

1 komentarz
  1. Ja też mam w domu czterolatkę i nie mam problemu z prezentami, bo uwielbia gry i puzzle. Zawsze bardzo cieszy się z takich prezentów. Gry to świetna okazja do spędzania czasu z rodziną. Co tydzień organizujemy sobie wieczór gier. Dzięki temu córka uczy się, że nie zawsze udaje się wygrać. Poza tym zawsze cieszy się też z nowej przytulanki 🙂

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny.

Starszy wpis: Daj ubraniom drugie życie
Nowszy wpis: Top 7 prezentów pod choinkę dla surfera
Archiwa
KONTAKT