Teatr Baniek Mydlanych zapowiedź spektaklu innego niż wszystkie.

Wszyscy wiemy, że obcowanie z kulturą już od najmłodszych lat jest istotne w rozwoju naszych dzieci. Odmian teatrów dla najmłodszych jest wiele, począwszy od lalkowych, muzycznych, pantomimy i tych tradycyjnych. Każda z tych form ma istotne znaczenie w pojmowaniu sztuki. Jednak ostatnio natrafiłam na coś zupełnie innego, wykraczającego poza ramy… Teatr Baniek Mydlanych. Tak dobrze czytacie, Teatr Baniek Mydlanych to unikatowe widowisko dla dzieci, gdzie główną rolę grają … Bańki Mydlane.

 

teatr-baniek-mydlanych-zapowiedz-spektaklu-innego-wszystkie-0

 

 

Natknełam się na informację o tym wydarzeniu i bardzo mnie zainteresowało. Teatr Baniek Mydlanych to jak się okazuje unikalne widowisko skierowane do najmłodszej widowni. Wszystkie dzieci kochają bańki mydlane a w tym spektaklu to właśnie one są głównymi bohaterami. Olbrzymie bańki mydlane!!! Czy to nie cudowny pomysł?! Spektakl ma charakter interaktywny a aktorzy pochodzą z wielu krajó. Zapowiada się niezwykłe wydarzenie na którym nas nie zabraknie. Podróż czeka nas daleka ,bo wybieramy się na przedstawienie, aż do Warszawy, ja jestem przekonana, że będzie warto.

Nie byłabym sobą gdybym nie podzieliła się z Wami informacją o takim niecodziennym teatrze. Aktorzy wystąpią w kilku miastach Polski: Szczecin, Gdynia, Gdańsk, Białystok, Olsztyn, Lublin i  Warszawa. Bilety można kupić http://teatrbaniek.pl/kup-bilet oraz Eventim, eBilet, Tickepro, Bilety24, Biletyna i w salonach EMPIK. My juz swoje bilety mamy i nie możemy się doczekać kiedy obejrzymy to niecodzienne widowisko. Pozwolę sobie wkleić kilka słów o spektaklu, bo mam nadzieję, że kogoś z Was też zainteresuje.

teatr-baniek-mydlanych-zapowiedz-spektaklu-innego-wszystkie

O spektaklu

„Dziwactwa mistrza Bulbasa”, zachwycające widowisko edukacyjno-rozrywkowe, opowiadające o czarodziejskim kraju olbrzymich baniek mydlanych – Bańkolandzie, po sukcesie wiosennej trasy koncertowej, kolejny raz wyrusza w kolorowe tournée po Polsce! Tym razem z urzekającym profesorem i jego uczniami spotkają się mieszkańcy Szczecina, Gdyni, Gdańska, Olsztyn, Białegostoku, Lublina oraz Warszawy.

Za bąbelkowe show odpowiedzialny jest Profesor Bulbulas, wykładowca czarodziejskiej Bul-Bul szkoły, który przy okazji swojego 120-lecia zafascynował się czytaniem baśni oraz czarodziejskich ksiąg. Niespodziewanie jedna z nich zamieniła go w złośliwego trolla, a mieszkańcom kraju spłatała wiele niecodziennych figli i wplątała w niezwykłe przygody. Szalony profesor, urocza Mydlaneczka i jedyny w swoim rodzaju Bąbelek zabiorą Was w podróż do czarodziejskiego świata, pełnego niezwykłych kolorów, świateł i dźwięków, okraszonych zachwycającymi pokazami baniek mydlanych. Będzie nietypowa scenografia: Bulmobil czy zaczarowane Bańkolustro, radosne kostiumy, przepiękna choreografia i wpadające w dziecięce ucho piosenki.

SAMSUNG CSC

Teatr Baniek Mydlanych to 70 minut bajecznej historii, w którą doskonale wplecione zostały elementy edukacyjne – historia mydła czy znaczenie higieny w życiu człowieka. To interaktywny spektakl teatralny, do udziału w którym zapraszani są zarówno młodsi, jak i starsi widzowie oraz niepowtarzalna okazja, by w całości zmieścić się do…ogromnej bańki mydlanej! To wyjątkowe show dla całej rodziny, które po prostu TRZEBA ZOBACZYĆ!

Polecamy dla dzieci od 4 do 11 roku życia!

Terminy i miejsca spektakli:

22.11.2016 9:30, 18:30, Szczecin, Sala Koncertowa

24.11.2016 9:30, 18:30, Gdynia, Sala Koncertowa Zarządu Morskiego Portu Gdynia

25.11.2016 9:30, 11:30, Gdańsk, Scena Teatralna NOT

26.11.2016 13:00, 15:00, Olsztyn, Aula Auditorium Maximum

28.11.2016 9:30, 18:30 Białystok, Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania– Aula Duża

29.11.2016 9:00, 11:30, 18:30 Warszawa, Teatr Palladium

30.11.2016 Lublin, Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego

Więcej informacji dostępnych na: http://www.teatrbaniek.pl oraz https://www.facebook.com/teatrbaniek

TeatrBaniek_plakat

Spodziewajcie się naszej recenzji z tego spektaklu, myslę że nam się spodoba bo jak sami widzicie zapowiada się niezła zabawa.

nianio.com.pl

Mama na pełnym etacie, która nade wszystko kocha swoje dzieci. Uwielbiam podróże w ciekawe miejsca. Ponieważ fotografia to moja pasja, nieodłącznym gadżetem, który przy sobie noszę jest aparat.

21 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny.

Starszy wpis: Kuracja keratynowa i masz włosy jak z reklamy?
Nowszy wpis: Recenzja filmu Disneya "Mój przyjaciel smok"
Archiwa
KONTAKT