5 typów mężczyzn, których należy unikać po pierwszej randce

Kiedy po raz pierwszy spotykasz mężczyznę, trudno jest dostrzec jego cechy charakteru, które w przyszłości uniemożliwią wspólne życie. Oczywiście powinnaś lepiej poznać tę osobę, zanim wyrobisz sobie o niej własne zdanie.

 

 

Są jednak mężczyźni, z którymi wszystko jest jasne, nawet przy pierwszym spotkaniu. Jeśli spotkałaś się z takim, nie trać czasu. W przyszłości taki związek może stać się dla Ciebie problemem, więc lepiej spróbować szczęścia z kimś innym.

Pięć typów mężczyzn, którzy są lepiej zapomnieć po pierwszym spotkaniu:

  1. Chciwy mężczyzna

Jeśli zauważyłaś, że facet jest skąpy i nie chce za ciebie zapłacić na pierwszej randce, lepiej nie oczekuj, że to naprawi. Nie oczekuj, że będzie cię obsypywał prezentami lub pomagał finansowo.

  1. Osoba o złych nawykach.

Na pierwszej randce mężczyzna, który demonstruje swoje uzależnienie od alkoholu, palenia, narkotyków itp. raczej nie porzuci tego nałogu ze względu na Ciebie. Nie łudź się, że możesz go uratować. Jeśli nie jesteście do końca zakochani, lepiej zacząć budować związek od nowa z inną osobą.

Jeszcze gorzej, jeśli okaże się, że Twój nowy chłopak jest uzależniony od hazardu. Wiele osób zaczyna swoją karierę w kasynie od darmowych spinów bez depozytu za rejestrację, naiwnie myśląc, że w ten sposób zaoszczędzą pieniądze. W rzeczywistości jednak coraz bardziej uzależniają się od hazardu. Z tego typu uzależnieniem trudno sobie poradzić, więc zastanów się, zanim umówisz się z taką osobą.

  1. Niechętny mężczyzna

Ten typ jest od razu widoczny: mężczyźni ci wahają się, boją się powiedzieć komplement lub dotknąć swojej dziewczyny. Sprawdzenie się, także w relacjach romantycznych, jest dla nich skomplikowane.

  1. Agresor

Jeśli zauważysz, że facet wykazuje agresję w stosunku do innych osób (kelnerów, sprzedawców, przechodniów), lepiej pożegnaj się z nim już po pierwszym spotkaniu. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że ten mężczyzna może podnieść rękę na kobietę i słabo panuje nad swoimi negatywnymi emocjami.

  1. Maminsynek.

Taki mężczyzna będzie cię nieustannie porównywał do swojej matki i wymagał od ciebie matczynej miłości. Zawsze będzie liczył się ze zdaniem swojej matki i słuchał jej. We wszystkich sporach będzie stał po stronie mamy. Zastanów się więc dwa razy, czy chcesz grać rolę drugich skrzypiec.

nianio.com.pl

Mama na pełnym etacie, która nade wszystko kocha swoje dzieci. Uwielbiam podróże w ciekawe miejsca. Ponieważ fotografia to moja pasja, nieodłącznym gadżetem, który przy sobie noszę jest aparat.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny.

Starszy wpis: Trening rowerowy - sprawdź, jak się do niego przygotować
Nowszy wpis: W trosce o skórę mamy „Ciążowa” pielęgnacja z Samarité
Archiwa
KONTAKT