Ciekawe majowe premiery na Switcha

Dzisiejsze konsole dają nam sporo możliwości pod względem rozrywki. Pewnie niektórym brakuje w nich tylko kasyn online oferujących nowe kasyna bez depozytu 2021. Przez ostatnie kilka lat na topie była i nadal jest konsola od Nintendo o nazwie Switch. Jest to ciekawy produkt 2, a nawet 3 w 1, dzięki któremu można grać mobilnie czy na telewizorze. W każdym miesiącu ukazują się na tę platformę nowe tytuły. Postanowiliśmy zatem sprawdzić najciekawsze majowe premiery.

 

SnowRunner

Bardzo dużym powodzeniem wśród graczy cieszą się różnego rodzaju symulatory. Mieliśmy do czynienia z symulatorami ciężarówek, maszyn rolniczych, komunikacji miejskiej. SnowRunner wpisuje się w ten trend, albowiem pozwala nam zasiąść za kółkiem samochodów terenowych, zwłaszcza ciężarowych. Przeznaczone są one do jazdy w trudnych warunkach. W związku z tym naszym zadaniem będzie przemierzanie terenów pokrytych śniegiem i błotem, skutych lodem, gdzie panuje często zmienna pogoda. Do wyboru będziemy mieć 12 zróżnicowanych lokalizacji. Możemy je swobodnie eksplorować, jak i przy okazji wypełniać różnego rodzaju misje. Dzięki temu zdobędziemy niezbędne środki do kupna nowych pojazdów bądź też ulepszania obecnych.

Subnautica/Subnautica: Below Zero

Subnautica to ciekawa i popularna gra typu survival, która wreszcie po 3 latach od premiery na pecetach pojawi się także na Switchu. Jednocześnie ukaże się do niej pierwszy oficjalny dodatek. W podstawowej wersji gry jesteśmy członkami statku kosmicznego, który ulega awarii i rozbija się na planecie oznaczonej jako 4546B. Niestety tylko my przeżywamy katastrofę. Na domiar złego wspomniana planeta prawie w całości jest zalana przez ocean. Musimy zatem zebrać przydatne szczątki i spróbować przetrwać w tym środowisku. Bardzo ważna będzie eksploracja, rozbudowa bazy, dbanie o pożywienie, tlen dla naszej postaci. Samodzielny dodatek Subnautica: Below Zero ponownie przeniesie nas na tę planetę, jednak tym razem będzie ona skuta lodem, przez co warunki do przetrwania będą jeszcze trudniejsze.

Knockout City

Knockout City to z kolei propozycja dla miłośników gier online, zwłaszcza drużynowych. Mamy tu do czynienia z rozgrywką, która nieco przypomina popularnego zbijaka. Naszym zadaniem będzie zatem trafianie piłkami zawodników przeciwnej drużyny. Na mapach znajdować się będą jednak różne piłki o odmiennych właściwościach, przez co sama zabawa będzie urozmaicona. Jedne piłki będą się cechować większą mocą, szybkością bądź też odmienną grawitacją. W przypadku tej gry możliwa będzie rozgrywka międzyplatformowa w systemie 3 na 3 lub 4 na 4, gdyż ukaże się ona także na pecety i pozostałe konsole.

King of Seas

W maju swoją premierę będzie miała gra King of Seas, która z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom klimatów pirackich. Wcielamy się tu bowiem w statek piracki, którym będziemy przemierzać rozległy i otwarty świat oparty na strukturze sandboksowej. Podczas zabawy możemy zajmować się handlem, łowieniem ryb, wykonywaniem poszczególnych misji, jak i również walkami z innymi okrętami czy podbijaniem portów. Bitwy morskie wymagać będą od nas wcześniejszej nauki, doświadczenia, jak i również zwracania uwagi na warunki pogodowe, prędkość wiatru. W grze na chwilę obecną możliwy będzie do wyboru tylko tryb single player.

W maju na Nintendo Switch pojawi się także kilka innych ciekawych gier. Zaliczyć do nich możemy: Shin Megami Tensei III: Nocturne HD Remaster, Leisure Suit Larry: Wet Dreams Dry Twice, Warhammer Age of Sigmar: Storm Ground, Miitopia, Maneater czy też Beautiful Desolation.

 

nianio.com.pl

Mama na pełnym etacie, która nade wszystko kocha swoje dzieci. Uwielbiam podróże w ciekawe miejsca. Ponieważ fotografia to moja pasja, nieodłącznym gadżetem, który przy sobie noszę jest aparat.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny.

Starszy wpis: Czy nawigacja w samochodach nas ogłupia?
Nowszy wpis: Inteligentni przeklinają częściej
Archiwa
KONTAKT