Drewniane bombki na choinkę

Pierwsze Święta Bożego Narodzenia z dzieckiem, to wyjątkowy i niezapomniany czas dla całej rodziny. Chęć wspólnego znalezienia pierwszej gwiazdki, zapach żywego świątecznego drzewka, czy przykuwające uwagę maluszka kolorowe lampki, nadają wyjątkowości najpiękniejszemu świętu w roku.

 

Drewniane bombki

 

To jednak zupełnie naturalne, że Boże Narodzenie, szczególnie jeśli jest jednym z pierwszych świąt dziecka, pragniesz uczynić jeszcze bardziej magicznym i niepowtarzalnym. Dlatego z myślą o Twoich potrzebach, stworzyliśmy najmodniejsze w tym sezonie i jedyne w swoim rodzaju drewniane bombki z imieniem na pierwszą gwiazdkę dziecka. Drewniane dekoracje na Święta Bożego Narodzenia pomogą uczcić wspólny czas, aby później stać się wyjątkową pamiątką na długie lata dla maluszka.

Zapytasz, co czyni te drewniane ozdoby wyjątkowymi? To możliwość ich personalizacji. Poza imieniem czy datą wygrawerowanymi na stworzonej ze sklejki brzozowej bombce możesz umieścić dowolny napis. Pierwsze Święta Bożego Narodzenia lub życzenia spełnienia marzeń uczynią podarowaną dziecku bombkę jeszcze bardziej unikalną. Bombkę ze świątecznym motywem, możesz zamówić nie tylko na pierwsze Święta dziecka, ale podarować ją w formie prezentu każdej bliskiej osobie. Drewniane, imienne dekoracje ucieszą domowników, znajomych zafascynowanych rękodziełem i artystyczne, wrażliwe dusze. Personalizowane bombki mogą znaleźć się również w kalendarzu adwentowym, z którym dziecko czy dorosły będzie odliczać czas do Wigilii Bożego Narodzenia. Drewniane bombki z imieniem posłużą też jako winietki do świątecznych prezentów.

Drewniane bombki z imieniem

Bombki z imieniem bliskich osób, sprawdzą się jako ozdoby na świątecznym drzewku. Wykonane z naturalnego drewna bombki i zawieszone na sznurku jutowym pomiędzy kolorowymi pierniczkami i szklanymi ozdobami, będą wyróżniać się na tle świątecznych dekoracji. Ich lekkość sprawi, że nie będą obciążać delikatnych gałązek choinki bożonarodzeniowej, a odpowiednia wielkość drewnianej bombki uczyni ją widoczną z większej odległości. Ich niepowtarzalna forma, finezyjny wzór, możliwość personalizacji i wygrawerowania dowolnego tekstu przypadnie do gustu każdej obdarowanej osobie, niezależnie od wieku, ale także zwróci uwagę wszystkich przybyłych gości.

Po więcej drewnianych inspiracji zapraszamy na https://carpentry-shop.pl gdzie znajdziecie dużo personalizowanych produktów na święta jak i dużo innych okazji.

nianio.com.pl

Mama na pełnym etacie, która nade wszystko kocha swoje dzieci. Uwielbiam podróże w ciekawe miejsca. Ponieważ fotografia to moja pasja, nieodłącznym gadżetem, który przy sobie noszę jest aparat.

Archiwa
KONTAKT