Dzień Babci tuż-tuż! Poznaj najlepsze propozycje prezentowe

Każdy wnuczek i wnuczka doskonale wiedzą, ile zawdzięczają swoim dziadkom. W styczniu masz dwie okazje, by podziękować im za trud, który włożyli w Twoje wychowanie. Zobacz najciekawsze propozycje prezentowe, które sprawią im dużo radości i przypomną o tym, jak bardzo ich kochasz.

 

propozycje prezentowe dla babci i dziadka

Propozycja numer 1: praktyczny sprzęt AGD/RTV

Jeśli cenisz sobie praktyczne prezenty i masz budżet na to, aby podarować dziadkom coś większego, na pewno dobrym pomysłem będzie zakup zmywarki. Spracowane ręce seniorów będą mogły wreszcie nieco odpocząć. Świetnym pomysłem dla najstarszych członków rodziny jest też nowy telewizor z funkcją smart, który ułatwia wybór programów i łączenie się z Internetem. Praktyczny prezent pozwoli im komfortowo oglądać ukochane tytuły oraz odkrywać współczesne propozycje filmowe.

Propozycja numer 2: słodkości i kartka z życzeniami

W sytuacji, gdy lubisz wręczać seniorom sentymentalne upominki, które pozostaną z nimi na lata, kartka na Dzień Babci na pewno będzie doskonałym prezentem. W ten sposób najlepiej wyrazisz to, co czujesz i za co pragniesz jej podziękować. Kartka dla babci i dziadka to również wspaniała propozycja dla tych, którzy z powodu sytuacji życiowej i dzielącej ich odległości nie mogą osobiście się z nimi spotkać. Do kartki możesz dołączyć długi, odręcznie pisany list, w którym opiszesz to, jak wielką rolę odgrywają w Twoim życiu. Seniorzy na pewno na długo zapamiętają Twój gest i nie będą kryć wzruszenia. Bogaty wybór wyjątkowych kartek dla dziadków znajdziesz na stronie internetowej  https://www.twojakartka.pl/dzien-babci/.

Propozycja numer 3: bukiet kwiatów

Ponadczasowe, piękne i kolorowe – bukiet róż, tulipanów czy innych kwiatów otrzymany w środku zimy, gdy za oknem szarówka, na pewno wniesie do życia Twoich dziadków wiele szczęścia. To uniwersalny i zawsze miły upominek, który przypadnie do gustu każdemu. Do bukietu dokup słodki upominek, który umili wieczór przy ulubionym serialu. Nie zapomnij też spędzić czasu z ukochanymi dziadkami – taki prezent jest dla nich bezcenny.

Propozycja numer 4: voucher

Jeżeli Twoi dziadkowie z rzeczy materialnych mają już wszystko i chcesz zainwestować w ich wspaniałe wspomnienia, sprezentuj im voucher na masaż, wyjazd do hotelu ze SPA czy lot balonem. Doskonale znasz ich preferencje, dlatego bez trudu dobierzesz taką formę spędzania czasu, która z jednej strony będzie im w pełni odpowiadać, a z drugiej będzie dostosowana do ich aktualnego zdrowia, siły i stylu życia. Dziadkowie na pewno będą zachwyceni, gdy dzięki Tobie będą mogli zwiedzić nowy zakątek Polski.

Propozycja numer 5: biżuteria

Twoja babcia to prawdziwa sroczka i kocha wszystko, co się świeci? W takim razie masz ułatwione zadanie. Spraw jej łańcuszek z grawerowaną zawieszką. Na rewersie wypisz krótką myśl, którą chcesz się z nią podzielić. Inną propozycją może być złota lub srebrna bransoletka czy eleganckie kolczyki. W sklepach z biżuterią nie brakuje zestawów, które skradną serce Twojej ukochanej babci.

 

nianio.com.pl

Mama na pełnym etacie, która nade wszystko kocha swoje dzieci. Uwielbiam podróże w ciekawe miejsca. Ponieważ fotografia to moja pasja, nieodłącznym gadżetem, który przy sobie noszę jest aparat.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny.

Starszy wpis: Beta -glukan leczniczo
Nowszy wpis: Dlaczego kobiety uwielbiają botki?
Archiwa
KONTAKT