Farma Iluzji, miejsce gdzie poczujesz się jak Alicja w krainie czarów.

Na świecie jest wiele miejsc, które potrafią zadziwić, są ludzie których zaskoczyć nie jest prosto. Jednak jest miejsce, które sprawia, że mamy możliwość ujrzeć z bliska, rzeczy które teoretycznie nie maja miejsca, są magiczne. Farma Iluzji, bo o niej mowa, należy do miejsc, które zaskoczą wielu z Was. Przeniesiecie się do świata iluzji, magii oraz sztuczek znanych tylko nielicznym magikom. To miejsce, gdzie niemożliwe staje się możliwe. Przygotujcie się, bo zabieram Was do niezwykłej krainy fantazji i iluzji niczym Alicja z krainy czarów.

 

Farma Iluzji, miejsce gdzie poczujesz się jak Alicja w krainie czarów

Farma Iluzji

Przekraczając próg niezwykłego miejsca jakim jest Farma Iluzji, nawet Ty, co czytasz te słowa, obudzisz w sobie fantazję i zachwyt małego dziecka. Poczujesz  jakbyś wpadł do króliczej nory, przez którą trafisz do świata, gdzie magia i iluzja są na każdym kroku. Farma Iluzji znajduje się pośrodku lasu, już sam ten fakt pozwala sądzić, że czeka za bramą cudowna zabawa. Na olbrzymim terenie znajduje się niezliczona moc atrakcji, które zainteresują nie tylko dzieci ale też dorosłych. Przygotujcie się na zabawę, która może trwać cały dzień. Warto zabrać koc i koszyk piknikowy, ponieważ na terenie parku są rozmieszczone grille i sami macie możliwość przygotować sobie ucztę. Jest to sporym plusem, bo rodzice mają pretekst aby troszkę odpocząć.

Farma Iluzji, miejsce gdzie poczujesz się jak Alicja w krainie czarów

 

Farma Iluzji, miejsce gdzie poczujesz się jak Alicja w krainie czarów

Atrakcje

Farma Iluzji ma wiele atrakcji na swoim terenie. Po przekroczeniu progu ujrzycie królika w kapeluszu, nie mogliśmy sobie odmówić zrobienia z nim zdjęcia. Jednak naszą uwagę przyciągnął lewitujący kran. Długo zastanawialiśmy się jak to działa i powiem szczerze: nadal nie mam pojęcia!!! Hipotez mamy bez liku ale czy są trafne? Jak uda Wam się rozwikłać tę zagadkę, proszę o podzielenie się tą wiedzą tajemną, bo spać po nocach mi ona nie daje.

Farma Iluzji, miejsce gdzie poczujesz się jak Alicja w krainie czarów. (2)

Latająca chata tajemnic to ten domek, który sprawia wrażenie, że unoszą go balony. Ostrzegam lojalnie, po wejściu do środka błędnik szaleje. Ja trzymałam się ściany, ale Franek biegał w najlepsze. Jak widać ma zadatki na pilota. Koniecznie zajrzyjcie i sprawdźcie czy faktycznie wszystko tam działa jak trzeba;)

Farma Iluzji

Labirynt to ulubione miejsce Franka. Biegł jak szalony szukając wyjścia a po drodze wykonywał zadania. Wiklinowe ściany labiryntu nie pozwalają podglądać ale z góry dobre dusze udzielają podpowiedzi.

SONY DSC

SONY DSC

Zatoka piratów to miejsce gdzie można odpocząć na leżakach, przemienic się w syrenę lub syrena. Piaszczysta plaża i zatoczka zachecają do odpoczynku. Po drugiej stronie jest bar gdzie zaopatrzymy się w lody, gofry i inne słodkości. Śmiałkowie mogą spróbować swoich sił na segweyu.

Farma Iluzji

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

Meble olbrzyma robią wrażenie chyba na wszystkich zwiedzających. Dorośli moga spojrzeć na świat oczami dzieci i przypomnieć sobie jak to jest być małym. Ekspozycja ma też inne, ciekawe zastosowanie. W weekendy odbywa się wiele dodatkowych atrakcji, pokazy magii oraz spektakl Alicja w krainie Iluzji. Polecam jego obejrzenie, część spektaklu jest umiejscowiona właśnie wśród mebli olbrzyma.

SONY DSC

Pokój Amesa to jedna z atrakcji jakie ma Farma Iluzji. To w nim możecie naocznie sprawdzić czym jest iluzja optyczna. Układ ścian  i ustawienie dwóch osób sprawia, że jedna wydaje się większa od drugiej.

Muzeum Iluzji to miejsce gdzie możemy zobaczyć sporo eksponatów, które służą iluzjonistom. Zobaczycie hologramy, odwrócone lustro i wiele innych.

Tunel zapomnienia gwarantuję, że szybko zakreci się Wam w głowach. To miejsce jest tylko dla twardzieli, jak mówi Franek.

SONY DSC

Farma Iluzji, miejsce gdzie poczujesz się jak Alicja w krainie czarów. (3)

SONY DSC

SONY DSC

Smoki muszą być w miejscu gdzie magia i czarownicy mieszkają. Znajdziecie je w różnych miejscach idąc wytyczoną ścieżką. To nie są zwykłe smoki, one zieją ogniem, ryczą i poruszają się całkiem dziarsko. Śmiałkowie mają możliwość zapolowania na te magiczne stworzenia.

SONY DSC

SONY DSC

Dmuchańce, skakańce, place zabaw i kule innymi słowy raj dla każdego dziecka. Olbrzymi plac gdzie to wszystko znajdziecie. Park linowy, kule do chodzenia po wodzie, tratwy, trampoliny, ciuchcie i wiele innych. Moja podpowiedź, wiele z tych atrakcji jest dodatkowo płatnych, warto kupić złotą opaskę za 35 zł, która uprawnia do korzystania z wszystkich atrakcji bez limitu.

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

Farma Iluzji

Show

Pokazy iluzjonistów tego nie można przegapić!!! Magiczne sztuczki, publiczność, która pęka ze śmiechu podczas występów i gromkie barawa. To chyba najlepsza rekomendacja pokazów jakie można zobaczyć podczas pobytu w parku rozrywki.

SONY DSC

Alicja w karainie Iluzji zabierze małych widzów w świat pełen fantazji. Maluchy mają okazję obejrzeć przedstawienie, które zapiera dech w piersi. Na świeżym powietrzu aktorzy zjerzdżają na linie, unoszą się w przestworzach na latającej machinie. Jest kolorowo i bajkowo. Zresztą zobaczcie sami…

Farma Iluzji ma też mały zwierzyniec. Mieszkają tu kucyki, króliki, żółw i inne czworonogi. Wszystkich atrakcji parku nie sposób wymienić i opisać, musicie się tam wybrać sami. Weźcie rodzinę i przyjaciół, gwarantuję ciekawą zabawę, połączoną z nauką, bo w tym miejscu prawa fizyki można zakwestionować. Spędzicie czas na łonie natury, bawiąc się i relaksując przy grillu lub ognisku.  Farma Iluzji czeka na Was. Tutaj macie link do strony, gdzie uzyskacie informacjie o biletach, godzinach otwarcia i mapkę dojazdu. Podpowiem, że możecie bilety kupić przez internet co ułatwi Wam życie, bo nie będziecie stać w kolejce do kasy 😉

SONY DSC

SONY DSC

 

 

A na koniec, to oto zdjęcie: Franek stracił głowę. Jeśli chcecie wiedzieć jak wykonana jest ta fotka, musicie pojechać do tego niezwykłego miejsca. Farma Iluzji czeka na Was, bo świat fantazji i magii od tego momentu nie bedzie miał już tajemnic.

 

Farma Iluzji, miejsce gdzie poczujesz się jak Alicja w krainie czarów.

 

 

 

nianio.com.pl

Mama na pełnym etacie, która nade wszystko kocha swoje dzieci. Uwielbiam podróże w ciekawe miejsca. Ponieważ fotografia to moja pasja, nieodłącznym gadżetem, który przy sobie noszę jest aparat.

26 komentarzy
  1. Super miejsce – już o nim słyszałam, ale jeszcze tam nie byliśmy:)

    A do tego mam ostatnio zajawkę na “Alicję w krainie czarów” :))

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny.

Starszy wpis: Relaks, czyli jak dobrze wykorzystać urlop?
Nowszy wpis: Magiczne Ogrody, spotkanie z naturą i światem baśni.
Archiwa
KONTAKT