Identyfikatory dla psów

Czworonogi to nasi wierni towarzysze, więc każdego dnia otaczamy je miłością i dbamy o nie jak o członków rodziny. Rozpieszczamy psy najlepszymi smakołykami, szykujemy im najwygodniejsze legowiska i nie skąpimy drapania za uchem. Zwierzaki są ważne, ponieważ obdarzają nas bezwarunkową miłością i chyba nic nie tak nie rozgania smutków, jak domagający się głaskania pupil. Zadbaj o bezpieczeństwo swojego futrzaka przyczepiając mu do obroży identyfikator dla psa, który ochroni go przed zaginięciem.

 

identyfikator dla psa

Jaki identyfikator dla psa wybrać?

Nikt z nas nie chciałby stracić z oczu ukochanego zwierzaka, dlatego warto zaopatrzyć go w praktyczny identyfikator od Dedicante. Ten drobny niby niepozorny przedmiot jest bardzo praktyczny i niezbędny, szczególnie, wtedy gdy Twój czworonóg lubi urządzać sobie od czasu do czasu samodzielne wyprawy. Identyfikator może pomóc w przypadku kiedy pies niebezpiecznie oddali się od domu i zabłądzi np. gdzieś w miejskiej dżungli.

 

identyfikator dla psa

 

Identyfikatory dla psów, zwane również adresówkami, mogą być wykonane z różnych materiałów, jednak to właśnie te ze stali szlachetnej charakteryzują się dużą trwałością. Dzięki dostępności zawieszek o różnych kształtach, można stworzyć identyfikator idealnie pasujący do ukochanego pupila. Dla psa znakomitym wyborem będzie zawieszka np. w formie kostki, ale równie pięknie będą wyglądać klasyczne kształty takie, jak kółka czy serca dodatkowo uzupełnione mieniącymi się cyrkoniami.

 

Na adresówce można wygrawerować dowolny tekst. Oczywiście zadaniem tego funkcjonalnego gadżetu jest ochrona zwierzaka, by w razie zaginięcia szybko wrócił do domu, więc należy umieścić na identyfikatorze najważniejsze informacje m.in. numer telefonu właściciela czy adres zamieszkania. Dobrym pomysłem będzie również wygrawerowanie imienia psa. Dzięki możliwości wykonania graweru dwustronnego masz pewność, że wszystkie niezbędne dane zmieszczą się na adresówce.

Identyfikatory dla psów ze stali szlachetnej – dlaczego warto?

Decydując się na identyfikator dla psa, warto zwrócić uwagę na to, by był jak najbardziej komfortowy w użytkowaniu przez psa. Zgrabne i przemyślane adresówki oferowane przez Dedicante pięknie się prezentują i są bardzo funkcjonalne:

  • nie przeszkadzają – nie hałasują podczas chodzenia,
  • są lekkie i wygodne dla czworonoga,
  • cudownie wyglądają – do wyboru są różne kształty zawieszek, również ozdobione cyrkoniami lub wygrawerowanym zdjęciem,
  • wykonane z wysokiej jakości stali szlachetnej – nie ciemnieją i nie uczulają.

Fundując swojemu pupilowi niepowtarzalny identyfikator dla psa wykonany ze stali szlachetnej, zwiększasz szanse na jego bezpieczny powrót do domu w przypadku zaginięcia.

 

identyfikator dla psa

 

 

 

nianio.com.pl

Mama na pełnym etacie, która nade wszystko kocha swoje dzieci. Uwielbiam podróże w ciekawe miejsca. Ponieważ fotografia to moja pasja, nieodłącznym gadżetem, który przy sobie noszę jest aparat.

2 komentarze
  1. Uważam, że taki drobiazg jest niezbędny! Chipy chipami ale zwykły człowiek danych na chipie nie odczyta a na adresówce i owszem i zawsze może się skontaktować z właścicielem znalezionego psiaka..

    ps. też nam się niedługo taka przyda 🙂

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny.

Starszy wpis: Guacamole - pasta z awokado najlepszy meksykański dip
Nowszy wpis: 5 zabiegów kosmetycznych, które warto zafundować sobie przed urlopem
Archiwa
KONTAKT