Komplementy, które każdy mężczyzna chciałby usłyszeć od kobiety

Słysząc słowo komplement, na myśl przychodzą Ci wszystkie te czułe, słodkie słówka wypowiadane do Ciebie. Czujesz wtedy moc tych miłych słów. Dodają Ci skrzydeł, czasem lekko zawstydzą, ponieważ jesteś niesamowicie skromna. Jednak za każdym razem komplement wywołuje same pozytywne emocje. Każdy lubi by prawić mu komplementy. Szczególnie my kobiety uwielbiamy je słyszeć, jak wypowiadają te cudne zdania nasi mężczyźni. Jednak jak zaczęłam się zastanawiać, jak często mężczyźni słyszą komplementy pod swoim adresem? Zrozumiałam, że niestety jesteśmy bardzo oszczędne w prawieniu pochlebstw pod adresem płci brzydkiej. A skoro my lubimy je słyszeć to siłą rzeczy nasi mężczyźni również chcieli by ich doceniano. Zrobiłam mały eksperyment i zebrałam komplementy, które każdy mężczyzna chciałby usłyszeć od kobiety. Zaznaczam, żaden mężczyzna nie uciepiał podczas moich badań 😉

Wróćmy więc do sedna sprawy. Komplementy moje drogie Panie są jak ulica dwukierunkowa, ktoś Ci je prawi ale czeka też na rewanż. Nie oszukujmy się, wszyscy lubią je słyszeć. I nie mówimy tu tylko o pochlebstwach dotyczących cech fizycznych, choć te również są miłe dla ucha i naszej próżności ale też tych podnoszących nasze ego. Oto kilka komplemetów, które z ust kobiety chciałby usłyszeć każdy mężczyzna czy chłopak.

1.Jestem z Ciebie dumna

Komplementy, które każdy mężczyzna chciałby usłyszeć od kobiety

Mężczyźni lubią wiedzieć, że są doceniani przez nas. Ich starania by pokazać, że umieją zrobić kolację lub zawiesić półkę nie idą na marne. Doceńmy nawet te najmniejsze ich osiągnięcia a każdy facet zacznie jeszcze bardziej się starać.

2. Lubię Twoich przyjaciół

Komplementy, które każdy mężczyzna chciałby usłyszeć od kobiety

Tak, wiem że czasem Twój czy mój facet, może mieć w gronie przycjaciół tatalnego idiotę. Szczerze go możesz nie znosić ale pomyśl, że Twój ukochany czasem musi się wyluzować w gronie ludzi, których często zna dłużej niż Ciebie. Kolejny argument jest jak ta wspomniana ulica dwukierunkowa. Ty nie lubisz jego kumpli on może nie znosić Twoich koleżanek. Nie odizolujecie się od przyjaciół, więc czasem lepiej ich zaakceptować choć zachowują się jak clown, a jeśli to nie możliwe, to zacznij tolerować.

3. To była cudowna randka

 Komplementy, które każdy mężczyzna chciałby usłyszeć od kobiety

Kto by nie chciał usłyszeć, że to najlepsza randka? Docenienie starań, może sprawić, że facet następnym razem podniesie sobie poprzeczkę by ponownie usłyszeć komplement.

4. Jesteś najlepszy… (tu wstaw odpowiednie słowo)

Komplementy, które każdy mężczyzna chciałby usłyszeć od kobiety

Mężczyźni z natury lubią konkurować, więc gdy słyszą z ust kochającej kobiety, że są w czymś najlepsi dostają skrzydeł. Testosteron nimi rządzi i mówienie ukochanemu, że parzy najlepszą kawę na świecie sprawia, że on czuje się tym najważniejszym, najlepszym a inni mu do pięt nie dorastają.

5. Jesteś przystojny

komplementy dla faceta

Który mężczyzna nie marzy skrycie by usłyszeć te słowa? Jesteś przystojny, to krótkie zdanie działa na nich, podobnie jak i na nas kobiety powiedzenie, że jesteśmy ładne, jak ambrozja. To balsam na każde ego. Faceci też chca wiedzieć, że się podobają. A myślisz, że dlaczego chodzą na siłownię lub fryzjera?

6. Przy Tobie czuję się bezpieczna

12033233_1035796389792725_5489640112152566506_n

Mężczyzna ma gdzieś zakodowane, by być obrońcą, myśliwym. W ich naturze leży chronienie słabszej płci, czyli nas kobiet. My, natomiast często szukamy takiego obrońcy, rycerza na białym koniu lub postawnego mięśniaka, który obroni gdy zajdzie potrzeba. Mężczyzna słysząc takie słowa czuje się jak superbohater.

7. Co ja bym bez Ciebie zrobiła?

12036841_1035796446459386_968096078543870307_n

Facet, który usłyszy te słowa , szczególnie jak np.: odkręci słoik lub naprawi cieknący kran, wie że mówisz to szczerze. On czuje się potrzebny i dowartościowany. Zwłaszcza w epoce, gdy to my kobiety, jesteśmy bardzo niezależne i wyzwolone.

8. Uwielbiam spędzać z Tobą czas.

Komplementy, które każdy mężczyzna chciałby usłyszeć od kobiety

Miło jest usłyszeć, że ktoś lubi spędzać z Tobą czas. Dobrze się bawi w Twoim towarzystwie. Nie nudzi się i chętnie spędza z Tobą czas nawet w kuchni lub na wędkowaniu. Nieprawdaż?

9. Jesteś taki zabawny.

Komplementy, które każdy mężczyzna chciałby usłyszeć od kobiety

Wszyscy lubią się śmiać a facet, który potrafi rozbawić kobietę to skarb. Wierzcie mi nie jeden chciałby taki komplement usłyszeć, ponieważ wiadomo wszem i wobec, że z zabawnym mężczyzną nigdy się nie nudzisz.

10. Pójdę za Tobą wszedzie!

Komplementy, które każdy mężczyzna chciałby usłyszeć od kobiety

Pójdę za Tobą wszędzie, na koniec świata lub dalej. Dlaczego? Zapytasz mnie, a ja odpowiem Ci krótko: Ponieważ Kocham Cię.

Mężczyźni to wbrew pozorom kruche istoty. Warto od czasu do czasu połechtać ich ego. Podbudować poczucie własnej wartości. Komplement zdecydowanie w tym pomoże. Kobiety chcecie słuchać od swoich ukochanych same miłe słowa? Nie szczędźcie więc ich swym partnerom. Uwierzcie mi dobro powraca. Do dzieła więc moje panie! Komplementujmy naszych mężczyzn nie tylko od święta.

 

nianio.com.pl

Mama na pełnym etacie, która nade wszystko kocha swoje dzieci. Uwielbiam podróże w ciekawe miejsca. Ponieważ fotografia to moja pasja, nieodłącznym gadżetem, który przy sobie noszę jest aparat.

19 komentarzy
  1. Ile podobnych postów ja już czytałam. Lista komplementów dla niego, jak sprawić, by on czuł sie twoim wymarzonym mężczyzna, co robić, by on oszalał na twoim punkcie. W druga strone mogę sobie przypomnieć zaledwie ułamek tych złotych rad. Czekam wiec na wersje dla kobiet. Równie swietnie napisana. Zapraszamy do nas http://www.mama-to-wie.pl.

  2. Facet musi czuć się potrzebny, doceniony – czasem mam wrażenie, że musi mieć poczucie, że bez niego świat się zawali 😀 Czekam na wersję dla Kobiet, żeby podsunąć M. :-*

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny.

Starszy wpis: Nocne lęki, czyli dlaczego dziecko budzi się w nocy.
Nowszy wpis: Nie ma złej pogody, są tylko złe ubrania
Archiwa
KONTAKT