Laserowe usuwanie owłosienia, czyli inwestycja na lata: podaruj sobie luksus

Depilacja laserowa to jeden z bardziej popularnych zabiegów. Pozwala na lata pozbyć się niechcianego owłosienia i cieszyć się gładką skórą.

 

depilacja laserowaCzy warto zdecydować się na depilację laserową?

Istnieją różne metody depilacji laserowej. Charakteryzują się one tym, że można przy ich wykorzystaniu uzyskać efekt o różnej trwałości. Korzystanie z jednorazowej maszynki pozwala na uzyskanie gładkich nóg – niestety na krótko. U niektórych osób wywołuje też podrażnienia, tak zwaną “truskawkową skórę”. Inną metodą usuwania niechcianego owłosienia jest stosowanie kremów depilujących. Może się jednak zdarzyć, że wywołają one alergię. Obie te metody wymagają też regularnego stosowania. Podobnie jest zresztą z woskowaniem. Co więcej, dla niektórych osób bywa ono odczuwalne jako bolesne. Alternatywą dla wszystkich tych metod, która pozwala na uzyskanie trwałego efektu jest laserowe usuwanie owłosienia w LaserDelux. Po serii zabiegów można cieszyć się gładkimi nogami na lata.

 

depilacja laserowa

 

Czy depilacja laserowa jest dla każdego?

Depilacja laserowa to zabieg polecany osobom w różnym wieku, który wykonać można niezależnie od płci. Czy depilacja laserowa w LaserDelux jest bezpieczna? Tak, to zabieg, który jest nieinwazyjny, nie wymaga rekonwalescencji. Żeby jednak nie doszło do powikłań, podrażnień skórnych i aby zapewnić jak najlepszy efekt, należy pamiętać o przeciwwskazaniach. Laserowo nie depiluje się włosów na przykład kobietom w ciąży czy tym, które karmią piersią. Do przeciwwskazań należą również nowotwory, choroby skórne, na przykład łuszczyca. Nie wolno również przeprowadzać depilacji laserowej w czasie stosowania kosmetyków lub leków z witaminą A i jej pochodnymi, podobnie jest w przypadku witaminy C. Nie depiluje się także opalonej skóry (ani nie zaleca się opalania po zabiegu).

 

depilacja laserowa

 

Depilacja laserowa – jakiego efektu można się spodziewać?

To jaki efekt uzyskamy po zabiegach depilacji laserowej zależy w dużej mierze od indywidualnego charakteru i struktury włosa. Lepiej poddają się włosy ciemne, w ich przypadku bardziej widoczny jest efekt. To, jak długo podtrzyma się efekt zależy także od gospodarki hormonalnej organizmu. Sam zabieg można wykonać na różnych partiach ciała – począwszy od pach, przez nogi, ręce, skończywszy na bikini. To od wybranej okolicy zależy jak długo będzie trwał zabieg i na ile będzie komfortowy. Depilacja pach trwa na przykład 20 minut w jednej sesji. Z kolei depilacja nóg może trwać do półtorej godziny. Zabieg na okolice bikini jest często odczuwany jako mniej komfortowy, z uwagi na delikatność skóry w tym obszarze. Żeby cieszyć się naprawdę znakomitymi efektami, wystarczy już sześć zabiegów. Warto też udać się raz na czas na sesję przypominającą. Dzięki temu, możemy cieszyć się gładką skórą latami. Za sześć zabiegów w miejscu takim jak Laser Delux – Katowice zapłacimy już niecałe 1500 złotych. Jeśli wziąć pod uwagę koszty na przykład depilacji woskiem, która należy przeprowadzać często i regularnie, nie jest to wygórowana cena, zważywszy na fakt, że efekt może być trwały (zamiast utrzymywać się na przykład przez trzy tygodnie). Warto zapewnić sobie luksus pięknej skóry, bez niechcianego owłosienia.

 

Artykuł sponsorowany
nianio.com.pl

Mama na pełnym etacie, która nade wszystko kocha swoje dzieci. Uwielbiam podróże w ciekawe miejsca. Ponieważ fotografia to moja pasja, nieodłącznym gadżetem, który przy sobie noszę jest aparat.

Archiwa
KONTAKT