Mazurskie Spotkania Blogerów czyli weekend z adrenaliną

bajkowy 14

Dziś relacja z naszego weekendu na Mazurach,choć ściślej mówiąc geograficznie ten rejon to Warmia. W piątkowy wieczór dotarliśmy na miejsce.Po posiłku zamarzył mi się ogień w kominku więc PT jak na dzielnego faceta przystało wykrzesał ogień.

bajkowy 60 (1)

Miło i ciepło wręcz przytulnie ale… Nie przyjechaliśmy tu tylko by siedzieć we własnym towarzystwie. Ja chciałam poznać też inne blogerki a te właśnie dawały dymne znaki,że integracja trwa i czas by się poznać. Tak oto poznałam Bożenę i jej rodzinę, Wiolę,którą poznałam w Reymontówce, Beatę naszą podróżniczkę z którą mam wiele wspólnego bo także uwielbiam włóczęgę po Polsce i świecie, Anię i jej super rodzinkę oraz Martę,z którą znam się bardzo dobrze 😉 Bawiliśmy się świetnie a żartom i salwom śmiechu końca nie było.

bajkowy 38

Sobota.

Godzina 8:00 rano pobudka.Szybko się ogarnęliśmy i wartko poszliśmy rodzinnie na śniadanko. Tam czekało na nas tyle pyszności,że nawet niejadek Nianio znalazł sobie naleśniki które mu zasmakowały i o dziwo zjadł prawie całego.

109

bajkowy 73

Najedzeni i pełni sił ruszyliśmy na centralny plac Bajkowego Zakątka gdzie czekała nas nie lada atrakcja.

bajkowy 17

Park linowy bo o nim mowa czekał na nas. Moi panowie szybko przebrani i zabezpieczeni wspinali się na wierzchołki drzew. Zadecydowanie nie było to łatwe zadanie ale nie dla takich wyjadaczy.

Bajkowy

bajkowy 24

bajkowy 23

Starszy Barat z uśmiechem na ustach przemierzał trasę wśród konarów drzew by dziarsko zjechać tyrolką na końcu trasy. PT natomiast jako wytrwały wspinacz trasę pokonał trzykrotnie bez wielkiego wysiłku ale za to z taką radochą jaką mają małe dzieci stawiające pierwsze kroki.

037

bajkowy 27

Myślicie,że Nianio chciał być gorszy?

Mowy nie ma!

047

050

Nieopodal był mały tor dla maluchów na którym bardzo mu się podobało.Kilkakrotnie przeszedł jego trasę a ja tylko biegałam za nim z miną mówiącą wszystko:Tylko mi tu nie spadnij!

051

Jeśli ktoś myśli, że to koniec atrakcji jest w wielkim błędzie.Nasze organizatorki wraz z Bajkowym Zakątkiem zadbały by panowie mieli co wspominać choć i nie tylko oni;)

Atrakcja jakich mało to poduszkowiec.Moi mężczyźni nie mogli nie spróbować swoich sił zasiadając za sterem tego urządzenia.

061

Jednak quady to była najfajniejsza atrakcja dla nas wszystkich. Tak samo małych jak Nianio ze mną i PT oraz SB.Każdy z nas spróbował swoich sił. Nianio pierwszy raz w życiu jechał quadem choć PT bał się z nim jechać nieustraszona mama wzięła dziecię i Młody miał radochę jakiej mało.Co tu dużo mówić sami zobaczcie jego minę.

078

075

076

Atrakcji i emocji było w takiej ilości,że po posiłku moja trójka facetów poszła relaksować się na basenie i saunie w Leśnym SPA.

nnnnnn

Ja natomiast zaczynałam intensywne popołudnie wśród blogerek. Wykłady i szkolenia a także mały wypad do Olsztyna. Jednak o tym wszystkim opowiem już w drugiej części mojej opowieści na którą zapraszam Was już jutro.

IMG_3088.JPG

nianio.com.pl

Mama na pełnym etacie, która nade wszystko kocha swoje dzieci. Uwielbiam podróże w ciekawe miejsca. Ponieważ fotografia to moja pasja, nieodłącznym gadżetem, który przy sobie noszę jest aparat.

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny.

Starszy wpis: Konkurs:Co oprócz pieniędzy nosisz w portfelu?
Nowszy wpis: Uciekliśmy z domu!
Archiwa
KONTAKT