Mikołajkowe prezenty

SONY DSC

W tym roku wzielismy po raz pierwszy udział w Mikołajkowej wymiance prezentów organizowanej przez Cały Świet Karli. Każda zgłaszająca się osoba miała przygotować dla innej blogerki mała paczuszkę z upominkiem dla malucha i mamy. Wiadomo Mikołajki to czas dawania prezentów. My niestety długi czas byliśmy chorzy i nasza paczka czekała na nas na poczcie. Dopiero w środę wieczorem byłam na siłach ja odebrać. Młody jak ujrzał zawartość skakał z radości i nim zdążyłam zrobić zdjęcie już pałaszował jajo z kinder niespodzianką.

Te wspaniałości zawdzięczamy naszej Mikołajce Karolinie. Czapa robi furorę i Nianio sie z nią nie rozstaje. Dziekuje też za malowanki wodne bo to zdecydowanie jego ulubiona forma kolorowania 🙂 Ja natomiast mam zestaw relaksacyjny,którego nie zawacham sie użyć. Raz jeszcze wielkie podziękowania dla Karoliny.

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

nianio.com.pl

Mama na pełnym etacie, która nade wszystko kocha swoje dzieci. Uwielbiam podróże w ciekawe miejsca. Ponieważ fotografia to moja pasja, nieodłącznym gadżetem, który przy sobie noszę jest aparat.

6 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny.

Starszy wpis: Picture books czyli książki bez tekstu od Babaryba
Nowszy wpis: Liebster Blog Award
Archiwa
KONTAKT