Nastrojowa lampka nocna z karuzelą i pozytywką – relaks dla Twojego dziecka

Odpowiedni rytm snu w rozwoju dziecka ma kluczowe znaczenie dla jego wzrostu oraz prawidłowej regeneracji całego organizmu. Jednym z obowiązków rodziców jest zapewnienie maluchowi właściwego, regularnego rytmu dnia, który obejmuje czas na karmienie, zabawę, kąpiel oraz zdrowy sen. Jednak wielu dorosłym czynność uśpienia dziecka niejednokrotnie przysparza wielu problemów. Ten nocny i często męczący rytuał można uczynić o wiele przyjemniejszym nie tylko dla rodzica, ale przede wszystkim dla samego dziecka. Jak to zrobić? Wystarczy jeden niewielki gadżet!

 

 

lampki nocne dla dzieci

 

Harmonogram leżakowania

Sen dziecka w sposób zasadniczy różni się od snu dorosłego. Kiedy my ładujemy przysłowiowe baterie podczas snu, organizm malucha w tym samym czasie nieustannie się rozwija, pobudzając w największym stopniu do aktywności hormon wzrostu. Zazwyczaj noworodek potrzebuje około 16-18 godzin snu, półroczne niemowlę – 14 godzin, natomiast organizm kilkulatka zadowoli się 10-12 godzinami snu na dobę. To tyle teorii.

 

lampka nocna dla dziecihttps://www.sklep.habarri.pl/lampka-z-karuzela-i-pozytywka-niebieska

Mobilna i odprężająca

Większość małych dzieci potrafi przespać całą noc bez większych perturbacji. Jednak istotne zmiany lub stresujące zdarzenia w ciągu dnia, jak np. wycieczka czy choroba, mogą wpłynąć na krótkotrwałe zaburzenia rytmu snu malucha. Nastrojowa lampka nocna dla dziecka t(https://www.sklep.habarri.pl/lampki) o idealny gadżet skutecznie pomagający w zaśnięciu, szczególnie maluchom zmagającym się z zaburzeniami snu oraz tym z problemem zasypiania w ciemności. Tego typu urządzenia to o wiele lepsze rozwiązanie niż standardowe lampki z kilku prostych powodów – są energooszczędne oraz proste w użyciu, mają bajkową formę stanowiącą dodatkową zabawkę w pokoju, a także zapewniają delikatne oraz relaksujące światło specjalnie dostosowane do potrzeb najmłodszych.

 

 

lampka nocna dla dzieci

https://www.sklep.habarri.pl/lampka-z-karuzela-i-pozytywka-zolta

Podniebny sen przy dźwiękach ulubionej kołysanki

Najlepsze dziecięce lampki nocne to, o dziwo, lampki na baterie, a raczej na wydajny akumulatorek! Dlaczego? Takie rozwiązanie zapewnia szybkość ładowania, ogromną mobilność urządzenia, odpowiednią długość świecenia oraz szeroką paletę barwy światła z możliwością regulacji intensywności świecenia. Wybierając lampkę do pokoju dziecięcego, kupmy taką, która oferuje funkcję automatycznego wyłączenia się po przepracowaniu np. ośmiu godzin. Pamiętajmy jednak, że nastrojowa lampka nocna dla dziecka musi przede wszystkim wzbudzić w nim zachwyt. Zadba o to nie tylko bajkowy kształt czy różnorodność barw światła emitowanego przez urządzenie, ale również wbudowana pozytywka nucąca ulubioną kołysankę, wymienne kopułki pozwalające na wyświetlanie różnych kształtów czy tematyczne motywy urządzenia w rodzaju nocnego nieba, kosmosu, podwodnego świata czy śpiącego kotka.

 

Czy to kurka z karuzelą uśpiła nam kotka? ??

Opublikowany przez Habarri Wtorek, 28 kwietnia 2020

 

Dziecięce lampki nocne to bezpieczne, relaksujące i przyjazne urządzenia dla każdego malucha, umilające wieczorny rytuał zasypiania. Sprzęt wyposażony w energooszczędne żarówki, baterie lub diody LED z funkcją czasowego wyłączania to idealne rozwiązanie dla zapewnienia zdrowego snu Twojego dziecka. Taki gadżet po prostu trzeba mieć!

lampki nocna dla dzieci

 

 

nianio.com.pl

Mama na pełnym etacie, która nade wszystko kocha swoje dzieci. Uwielbiam podróże w ciekawe miejsca. Ponieważ fotografia to moja pasja, nieodłącznym gadżetem, który przy sobie noszę jest aparat.

Archiwa
KONTAKT