Po wewnętrzną energię sięgaj naturalnie

 

Codzienna dawka wartościowej energii to element niezbędny do prawidłowego funkcjonowania w świecie pełnym wyzwań. Szukając dobrych sposobów na zdrowe odżywianie, warto postawić na skarby natury. Dobre, zrównoważone żywienie to przede wszystkim warzywa i owoce. W piramidzie żywieniowej rekomenduje się, aby były podstawową kategorią w zdrowej diecie. Zaleca się także, abyśmy spożywali proporcjonalnie 3/4 warzyw oraz 1/4 owoców, przy czym warzywa mają być spożywane także w postaci surowej.

 

 

 

W naszym zabieganym na co dzień życiu nie zawsze łatwo sięgnąć po świeże warzywa. Na szczęście jest skuteczny i wygodny sposób, który ułatwia codzienne dbanie o zrównoważoną dietę: jednodniowe soki marchwiowe i marchwiowo-selerowe Cymes z Pojezierza Wałeckiego są dostępne w poręcznych butelkach praktycznie w każdej sklepowej lodówce. Wytwarzane wyłącznie z naturalnych składników, są dzięki temu nie tylko odżywcze, ale zachowują autentyczny smak świeżej marchewki i selera.

 

 

Dietę dobrze uzupełnić, sięgając po najbardziej charakterystyczny polski owoc, czyli jabłko. Szczególnie rekomendowane są naturalne owoce jabłoni domowej z ekologicznych upraw. Jabłko jest nie tylko smaczne, ale też bardzo sycące, a zawarty w nim błonnik pozwoli zachować idealną sylwetkę.

W poszukiwaniu produktów autentycznych i bezpiecznych, warto wybrać te opatrzone znakiem „Jakość Tradycja”. Znak ten, stworzony z myślą o ochronie dziedzictwa kulinarnego Polski, daje pewność, że producent do wytworzenia produktu wykorzystał surowce w pełni identyfikowalne, pochodzące z gospodarstw ekologicznych lub z gospodarstw stosujących dobre praktyki rolnicze i hodowlane. Produkty opatrzone znakiem „Jakość Tradycja” charakteryzują się tradycyjnym składem i sposobem wytwarzania, dzięki czemu zachowują swój wyjątkowy, lokalny charakter.

 

nianio.com.pl

Mama na pełnym etacie, która nade wszystko kocha swoje dzieci. Uwielbiam podróże w ciekawe miejsca. Ponieważ fotografia to moja pasja, nieodłącznym gadżetem, który przy sobie noszę jest aparat.

9 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny.

Starszy wpis: Rumianek - warto mieć go zawsze w szafce
Nowszy wpis: Zapach wspomnień...
Archiwa
KONTAKT