Star Wars – poczuj tę moc!

Dawno, dawno temu w odległej galaktyce…. Znacie ten wstęp? Jasne, że tak. Saga Star Wars to już nie tylko filmy, to fenomenalne zjawisko na skalę światową. My również jesteśmy fanami Gwiezdnych wojen. Moi panowie posiadają całe zestawy figurek, pojazdów kosmicznych, mieczy świetlnych i ubrań z podobiznami bohaterów. W domu trwa odliczanie do premiery najnowszej produkcji pt.: “Przebudzenie mocy”. Jednak pewnego dnia walka z ciemną stroną mocy nabrała innego wymiaru. Wszystko za sprawą pewnego zaproszenia…..

 

Star Wars - poczuj tę moc!

 

 

Firma Carrefour zaprosiła nas na specjalny event z okazji zbliżającej się premiery filmu. I tak pojawiliśmy się w stolicy by świetnie się bawić. Franek jak na prawdziwego Jedi przystało przyjechał z własnym mieczem świetlnym. Chyba dobrze wiedział, że może się przydać w walce z ciemną stroną mocy. O godzinie 20:00 pod hotel przyjechała taksówka, która dowiozła nas na miejsce spotkania. I tu zaskoczenie. Trafiliśmy do Escape Room’u z którego wraz z resztą zaproszonych gości musieliśmy znaleźć wyjście. Podzieleni na grupy mieliśmy kilka zadań do wykonania. Po pierwsze – znaleźć wyjście, następnie odszukać karty z filmu Star Wars i wskazówki jak zniszczyć Gwiazdę Śmierci.

Star Wars - poczuj tę moc!

Nasza drużyna została wsparta silną ekipą Bożeny z bloga Mama trójki. Panowie wykazali się sporą odwagą i szybkością działania. Młodsza część naszej grupy też aktywnie szukała wskazówek by wydostać się z pokoi. Powiem Wam w zaufaniu, że łatwo nie było, istniała spora szansa, że ja i Bożena utkniemy w jednym z pomieszczeń. Cóż, obie mamy lęk przed “trumnami” i jakoś nie uśmiechało nam się w kwiecie życia do niej ładować 🙂 Na szczęście męska część ekipy nas uratowała. Po zebraniu wszystkich artefaktów i potrzebnych kart, ponownie musieliśmy zmierzyć się z łamigłówkami. Po licznych konsultacjach i wspólnej pracy udało nam się otworzyć główne wrota. A tam….

Star Wars - poczuj tę moc!

Tam czekały gwiezdne pojazdy, które niczym Sokół Millenium przeniosły nas na teren jednego z hipermarketów Carrefour. Po naradzie okazało się, że los całej galaktyki jest w naszych rękach. Oj, strzeżcie się, wyznawcy ciemnej strony mocy, bo blogerzy nadchodzą! Dzieciaki szybko przejęły stery. Wykonały powierzone im zadania i zdobyły sojuszników, by zniczyć Gwiazdę Śmierci. Jednak to wcale nie okazało się takie proste, sporo czasu zajeło im zrównanie z prochem tego siedliska zła. Determinacja z jaką walczyli była godna podziwu. Pokonali Imperium i zdobyli łupy!!! Karty kolekcjonerskie, które wraz z albumem są nie lada gratką dla kazdego fana Star Wars.

 

Star Wars - poczuj tę moc!

 

 

Star Wars - poczuj tę moc!

 

Star Wars - poczuj tę moc!

 

Cała zabawa była niesamowitym przeżyciem. Ucieczki, walki i adrenalina, która nam towarzyszyła będzie miłym wspomnieniem. To był event jaki towarzyszy akcji promocyjnej sklepów Carrefour zwiazanej z kartami kolekcjonerskimi oraz wspaiałym albumem Star Wars „Poczuj moc i zacznij zbierać już dziś”. Chcecie stać się jego posiadaczami? Wystarczy zrobić zakupy za 40 zł w hipermarketach, a w supermarketach za 20 zł a otrzymacie karty do kolekcjonowania gratis. Można je także  kupić za jedyne 2,99 zł. Album równiez jest do nabycia i kosztuje 5,99 zł. Więcej informacji znajdziesz tu.

Star Wars - poczuj tę moc!

Star Wars - poczuj tę moc!

 

 

KONKURS

 

My też mamy dla Was niespodziankę. Jeden z takich albumów może trafić w Twoje ręce z kilkoma kartami i małym bonusem w postaci klocków lego;) Zastanawiasz się co musisz zrobić? Zadanie jest banalnie proste. Odpowiedz na pytanie: Jak miała na imię córka Lorda Vadera?

Zasady:

– Odpowiedz na pytanie konkursowe: Jak miała na imię córka Lorda Vadera?

Miło mi będzie jeśli polubisz nas?

 

Regulamin

– W konkursie zwycięża jedna osoba

– Konkurs trwa od 14.12 do 22.12 .2015 do godziny 23:59

– Organizatorzy: Nianio born to be wild
– Fundatorem jest Carrefour

– Wyniki zostaną podne w dniu 23.12.2015 do godziny 10:00

– W zabawie biorą udział tylko prawidłowe zgłoszenia.

– Zwycięzca będzie wyłoniony na podstawie poprawnych zgłoszeń i odpowiedzi na pytanie konkursowe.

– Na zgłoszenie zwycięzcy czekam do 23.12.2015 do godziny 23:59 od momentu ogłoszenia wyników, w razie jego braku zostanie wyłoniony nowy zwycięzca.

Odpowiedzi proszę udzielać na blogu, gdzie konkurs również będzie rozstrzygnięty.

10653996_1070855916286772_1472579895_n

* Biorąc udział w zabawie akceptujesz regulamin.

Zapraszam do zabawy i czekam na Wasze odpowiedzi.

nianio.com.pl

Mama na pełnym etacie, która nade wszystko kocha swoje dzieci. Uwielbiam podróże w ciekawe miejsca. Ponieważ fotografia to moja pasja, nieodłącznym gadżetem, który przy sobie noszę jest aparat.

15 komentarzy
  1. Fajna impreza jak widzę. Chetnie wezmę udział w konkursie. Odpiwiedź na pytanie brzmi : Córka Vadera to Leia.

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny.

Starszy wpis: Święty Mikołaj, dlaczego warto w niego wierzyć.
Nowszy wpis: Sposób na piękne włosy zimą
Archiwa
KONTAKT