Strój kąpielowy z wysokim stanem – doskonały sposób na pozbycie się kompleksów

Najgorsze w wakacjach spędzanych na plaży dla wielu kobiet jest to, że nie czują się komfortowo w swoich strojach kąpielowych. A może część z nas po prostu źle je dobiera? Jest przecież mnóstwo opcji, by sprawić, żeby nasza sylwetka wyglądała lepiej.

 

Strój kąpielowy z wysokim stanem

Młoda mama i pierwsze wyjście na plażę

Po ciąży sporo się zmienia. Pokazanie swojego ciała może wiązać się z nie lada stresem. I nie chodzi tylko o sylwetkę. W ciele młodych mam zachodzi mnóstwo procesów chemicznych, które mogą zmieniać kolor skóry np. na twarzy, powodować marszczenie się skóry w miejscach takich jak uda, brzuch i piersi czy powodować większą widoczność żył na nogach. To wszystko sprawia, że młoda mama niekoniecznie chętnie pojawia się na plaży czy basenie w stroju kąpielowym. I stąd pomysł, by stroje kąpielowe były bardziej dostosowane do potrzeb młodych mam, a przy tym seksowne i piękne. Dlatego właśnie doskonałe są dla młodych mam stroje kąpielowe niwelujące niedoskonałości sylwetki. Stroje jednoczęściowe, z wysokim stanem, który przykrywa rozstępy czy ślad po cesarskim cięciu.

 

Strój kąpielowy z wysokim stanem

 

 

Otyłość brzuszna – genetyka czy obżarstwo?

Mnóstwo jest kobiet, które mimo posiadania bardzo zgrabnych łydek i ud, boryka się z problemem dużego brzucha. Otyłość brzuszna poza tym, że zwykle występuje u mężczyzn po 50 roku życia, dotknąć może również kobiet. I to nie tylko tych, które źle się odżywiają, ale także tych, które w swoim kodzie genetycznym mają taką, a nie inną informację o budowie ciała. To sprawia, że niektóre z nas w pewnym wieku zyskują niechcianą fałdkę pod pępkiem. Ciężko się jej pozbyć nawet podczas aktywnych ćwiczeń, bo jest to element mniej zależny od trybu życia, a bardziej odziedziczony po przodkach. Czasem bywa tak, że części otyłości brzusznej nie sposób się pozbyć, można ją jedynie kamuflować np. na plaży czy na basenie. I po to właśnie mamy całościowe stroje kąpielowe z optycznym wcięciem w pasie czy stroje kąpielowe dwuczęściowe z wysokim stanem. Warto zobaczyć najmodniejsze wzory na stronie sklepu Mi&Molly – https://miandmolly.pl/collections/stroje-kapielowe-z-wysokim-stanem.

 

Strój kąpielowy z wysokim stanem

Wysoki stan jest elegancki

Strój kąpielowy, w którym dolna część sięga za pępek, jest znacznie bardziej elegancki niż strój typu bikini. Zasłonięty pępek wiele zmienia w wyglądzie stroju kąpielowego. Co więcej, sprawia, że wygodniej będzie nam się w stroju siedziało przy stoliku czy przy barze. Często brzydko rolująca się dolna część brzucha krępuje nawet szczupłe osoby. Dzięki podwyższonemu stanowi problem znika.

 

Strój kąpielowy z wysokim stanem

Trendy w strojach kąpielowych

Tego lata modne będą stroje połyskujące i odważne. Wysoki stan jest znów modny, tym razem poleca się go łączyć z wzorami kwiatowymi i siateczką. Jednoczęściowe kostiumy też tego lata powinny mieć zarysowany wyższy stan i dość naturalnie zaznaczoną linię biustu.

 

Strój kąpielowy z wysokim stanem

 

fot. miandmolly.pl

nianio.com.pl

Mama na pełnym etacie, która nade wszystko kocha swoje dzieci. Uwielbiam podróże w ciekawe miejsca. Ponieważ fotografia to moja pasja, nieodłącznym gadżetem, który przy sobie noszę jest aparat.

4 komentarze
  1. Zajrzałam na stronę sklepu, którą wrzuciłaś w tekście. Wszystko fajnie ale problemem jest często dopasowanie góry i dołu. Np duży biust i mała pupa albo odwrotnie. Ja nie jestem w stanie kupić kostiumu po rozmiarówce s/m/l, muszę mieć konkretny rozmiar miseczki i możliwość dopasowania do tego dołu.
    Ale jestem na tak z wysokim stanem ? wyglada dużo lepiej niż za małe majtki

    Pozdrawiam Iza

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny.

Starszy wpis: Naprasowanki - czyli jak dać drugie życie ubraniom
Nowszy wpis: Pokój dziecięcy dla małego miłośnika zwierząt
Archiwa
KONTAKT