Tak jak w niebie…. My blog my passion 2

 Piękny poranek a ja w cudownym humorze szykuję się do wyjazdu na spotkanie blogerek. Uwielbiam te rozmowy, śmiechy i wszelkie żarty z tymi babeczkami. Kończę więc makijaż, mąż odwozi mnie na dworzec i … tu zaczyna być pod górkę. Na dworzec przyjechałam dużo wcześniej, zdążyłam kupić kawę na drogę ale niestety nie dane było mi pojechać pociągiem na jaki kupiłam bilet. Tak, bywa i tak, że ktoś wyczytuje nie ten numer peronu jaki powinien a pasażer biega jak wariat by odnaleźć pociąg. Jak już dotarłam na właściwy peron ujrzałam tylko oddalający się pociąg. Wściekła z furią w oczach poszłąm do kas, by usłyszeć, że kolejny pociąg do Mogilna odjedzie za dwie i pół godziny. Mówi się trudno, spóźniona ale dotrę na spotkanie. I tak też się stało. Ale wiecie co? Było warto!!!

IMG_7211

IMG_7180

Tak było warto przyjechać, nie poddać się przeciwnościom losu. Spotkać te cudowne babeczki. Śmiac się w ich gronie i żartować. Dotarłam sporo sóźniona ale wiercie mi, blogerki mają wielkie serducha i wybaczają opóźnienia pociągom. Jak to jedna z moich ulubionych blogerek stwierdziła, po prostu chciałam zrobić wielkie wejście gwiazdy 😉 Przy takim spóźnieniu to też dobra wymówka. Ostatecznie spotkanie odbywało się w “niebie” więc … a tak poważnie Marta  stanęła na wysokości zadania. Piękna restauracja Heaven przyjęła nasze liczne grono pod swoją strzechę. Pyszne jedzenie i świetna kawa to chyba ich znak rozpoznawczy. Straciłam sporo, bo My blog my passion to nie tylko pogaduchy do kawy, choć w głównej mierze to jest bardzo dobra opcja, ale też i wykłady. Żałuję, że nie dane mi było posłuchac Kasi jak mówiła pięknie o doborze kamieni naturalnych do naszego znaku zodiaku. Jej biżuteria zachwyca, dopracowana jest w każdym najmniejszym szczególe. Zabawa w odgadywanie smaku paluszków, których było sporo, okazała się świetną metodą na poznanie wszystkich uczestniczek spotkania. Roksana, którą podziwiam, ponieważ z chorym gardłem opowiadała nam o kosmetykach Cera Plus  ich składach, dawała cenne rady, zasługuje na medal.

Tak jak w niebie.... My blog my passion 2 13

13164290_792963844171672_8768802268007516040_n

Tak jak w niebie.... My blog my passion 210

Tak jak w niebie.... My blog my passion 207

Tak jak w niebie.... My blog my passion 2

Tak jak w niebie.... My blog my passion 2 15

Tak jak w niebie.... My blog my passion 2 14

IMG_7425

Blogerki to przede wszystkim kobiety z krwi i kości więc przy kawie i pysznych ciastkach gadałyśmy i gadałyśmy i …. tak gadałyśmy. O czym? Cóż… o życiu, dzieciach, praktycznie o wszystkim. Jak na baby przystało buzie nam się nie zamykały. Kilka godzin spotkania i tak okazało się za krótko. Dodam też, że Marta nasza cudowna organizatorka, ma wielkie serce. Zaangażowała nas w zrobienie plakatu dla cudownej małej dziewczynki o wdzięcznym imieniu Roksana, która jest poważnie chora. Wszystkie postanowiłyśmy pomóc tej kruszynie i dorzuciłyśmy swoją cegiełkę do jej leczenia.

IMG_1542

Tak jak w niebie.... My blog my passion 2 12

Tak jak w niebie.... My blog my passion 2 11

Tak jak w niebie.... My blog my passion 2 9

Tak jak w niebie.... My blog my passion 2 8

Tak jak w niebie.... My blog my passion 2 5

Tak jak w niebie.... My blog my passion 2 4

Tak jak w niebie.... My blog my passion 2 3

Tak jak w niebie.... My blog my passion 2 1

Nasza organizatorka to też wulkan energii. Kto by pomyślał, że w takim drobnym ciele drzemią takie pokłądy energii. Chylę czoła i składam podziękowania, ponieważ zorganizować tak cudowne spotkanie nie jest łatwo. Wszystko dopięte na ostatni guzik, dopracowane w kazdym calu a do tego puściła nas z torbami… Tak, nie żartuję to dzięki niej i sponsorom spotkania każda uczestniczka otrzymała mnóstwo prezentów, za które dziękuję. A oto i cudowni sponsorzy spotkania:

Moje rękodziełoSkarpeciarniaEva DecouSangotradeRevitalash PolskaPuzzloveNasz skrawek ziemiRodzinkovoPluszaki ZwierzakiCookoff by Bookoff – księgarnia kulinarnaminky & cottonFeliceaSłodki Dom Kinga MachajPublicat S.A. Grupa WydawniczaBalneokosmetykiHome Sweet Home by SoniaWydawnictwa Videograf SADreams WydawnictwoWydawnictwo Widnokrąg, Wydawnictwo WilgaManufaktura PorcelanyTłocznia MaurerButik Czakku Moje nowe butyKuferek PerełDecodermOgrody SabinuArtystyczny ZakątekBIO-KRAINA.pl

Raz jeszcze dziękuję. 

 

IMG_7221

 

IMG_1682

 

IMG_1230

 

DSC_0226

 

DSC_0188

 

DSC_0159-1024x683

 

13151552_792963884171668_2773347614633169128_n

 

Tak jak w niebie.... My blog my passion 2 1

 

DSC_0087

 

sponsorzy

 

 

nianio.com.pl

Mama na pełnym etacie, która nade wszystko kocha swoje dzieci. Uwielbiam podróże w ciekawe miejsca. Ponieważ fotografia to moja pasja, nieodłącznym gadżetem, który przy sobie noszę jest aparat.

10 komentarzy
  1. Ja też kiedyś nie zdążyłam na pociąg przez nieudolność PKP, ważne że jednak dotarłaś na miejsce

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny.

Starszy wpis: Oczyszczanie twarzy proste jak nigdy, szczoteczka soniczna poznaj jej zalety.
Nowszy wpis: Nuda tuczy!!!
Archiwa
KONTAKT