Traktor

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

 

Nianio siedzi na traktorze

Chyba pole nam zaorze?

Nie mamusiu.Jeszcze jestem za mały 

a ponad to,to jest traktor na pedały.

Zaświeciło słonko i Nianio całe dnie spędza najchętniej na świeżym powietrzu. Od dłuższego czasu przechodzi fascynację traktorami.

Gdy tylko widzi te maszyny oczy ma jak pięć złoty i podziwia ich ogrom ale czuje pewien respekt bo gdy miał okazję wejść do prawdziwego traktora odmówił stwierdzając,że jest za malutki i się boi. Zdecydowanie woli podziwiać traktor na polu podczas pracy z bezpiecznej odległości.Ostatnio dosiadł wersję dziecięcą traktora. Jest to wierna replika John Deera i widać że Młody jest w swoim żywiole. Ciężko mu jeszcze dosięgać do pedałów ale dzielnie daje sobie radę. Dziecko przepadło na 3 godziny a ja mogłam spokojnie delektować się kawą i błogim spokojem 🙂

Obrazek

Nianio ubrany był:

T-shirt Next

Spodnie St.Bernard

Buty Nike

Traktor John Deer

 

nianio.com.pl

Mama na pełnym etacie, która nade wszystko kocha swoje dzieci. Uwielbiam podróże w ciekawe miejsca. Ponieważ fotografia to moja pasja, nieodłącznym gadżetem, który przy sobie noszę jest aparat.

4 komentarze
  1. Witam, czy mogłabyś napisać w jakim wieku jest Twoje dziecko na tym zdjęciu i najważniejsze czy daje rade sam kręcić pedałami po trawie? Mój syn będzie miał 3 lata ale jest dość wysoki i nie wiem czy taki traktor ma teraz sens (czy będzie miał siłę kręcić pedałami bo u mnie głównie trawa na podwórzu).

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny.

Starszy wpis: Fotelik rowerowy
Nowszy wpis: Tajemnice parku
Archiwa
KONTAKT