B(L)OGINIĄ BYĆ….

W tropikalnych klimatach bawiłam się wśród B(l)ogiń.

Niczym rajska wyspa lokal Projekt Ecotropikana gościł nas w swoich progach.
Palmy, piasek, morza szum i kolorowe drinki serwowane przez bartendera z Ice Baru Poznań.

image

image

Czy można chcieć więcej?

Dziewczyny współorganizatorki tej cudownej idei by matki, żony choć na  chwilę zapomniały o swoich rolach i poczuły, że  są kobietami zapewniły nam moc atrakcji.
Lena z Matka Wygodna też człowiek oraz Marta z Matka nie Wariatka zorganizowały niezapomniane spotkanie.

image

Na początek słów kilka o tym co dla nas przygotowały. Przedstawiły nam plan spotkania i jego założenia. Na horyzoncie pojawiła się urocza osoba.
I tak poznałam kolejną niesamowitą kobietę-pasjonatkę i wulkan energii. Ania z firmy Mary Kay zadbała najpierw o nasze dłonie, to wkońcu nasza wizytówka. I w ten oto sposób poddałam się zabiegowi nazywanemu “Satynowe dłonie”. Wierzcie lub nie nazwa idealnie wpisuje się w końcowy efekt jaki czułam na rękach.

image

image

image

Byśmy czuły się bosko jak na B(l)oginie przystało Ania zdradziła nam kilka trików na szybki a za razem piękny makijaż dzienny.

image

image

image

Po udanej metamorfozie , zadowolona udałam się na dalsze pogaduchy z blogerkam. Śmiech i uczucie relaksu mnie nie opuszczało. Nie piłam co prawda szampana bo przyjechałam samochodem ale drinki virgin też mi smakowały. Atmosfera na spotkaniu wpasowywała się w klimat rajskie wyspy.
Dziewczyny dopieszczały nas i nie pozwoliły by ktokolwiek się nudził.
Po metamorfozie miałam możliwość konsultacji z przemiłymi dietetyczkami Agnieszką i Małgosią.
Przypomniały mi jak ważne jest zdrowe odżywianie i pogroziły palcem za złe nawyki żywieniowe.
Obiecałam poprawę i od tygodnia staram się jak mogę jeść regularnie pięć posiłków dziennie. Ciężko mi się zmusić ale cóż obietnica to obietnica.

image

Dieta dietą ale każdy lubi słodycze. Lena i Marta zaserwowały tort, który dostarczyła firma TortyOnline. pl. W smaku był malinowy ale niektóre z Blogiń twierdził, że to wiśnie. Szczerze to nie było istotne fakt, że tort smakował wybornie był najważniejszy. Mi jako osobie, która lubi ułatwiać sobie życie spodobał się pomysł na zamówienie tortu przez neta. Łatwe, szybkie i tort u moich drzwi. Ważne jest to, że tort wykonuje cukiernia w której mieście ma być doręczony tort.

image

Dla dziewczyn, które lubią ezoterykę przewidziane było spotkanie z wróżką. Wróżka odpowiadała na zadawane pytania o przyszłość.  Cóż ja nie skorzystałam.
Dlaczego?
Jestem pragmatykiem i wiem, że mój los jest tylko w moich rękach ale moje koleżanki wychodziły oczarowane 🙂

image

Nasze gospodynie zapewniły nam tyle wrażeń i atrakcji, że ciężko było nam się rozstawać. Dzięki właścicielce Ecotropicany nasze spotkanie się przedłużyło. Organizatorki miały dla nas mnóstwo prezentów od sponsorów ale o tym w innym poście. Powiem tylko wyszłam z kilkoma siatkami podarunków, za które chcę podziękować.
Gdy przyszedł czas na pożegnanie ciężko było się rozstać. Nadal gadałyśmy na parkingu by później wypić szybką kawę na rogu. Czas w miłym towarzystwie leci zdecydowanie za szybko.
Chylę czoło przed Wami organizatorami i dzięki wielkie za przypomnienie mi o tym, że nie tylko jestem matką ale przede wszystkim kobietą.

image

image

image

Tu wszystkie B(l)oginie. Piękne,uśmiechnięte i zrelaksowane.
Dziękuję za cudowną zabawę i czas relaksu oraz możliwość poznania nowych ludzi pełnych pasji. Mam nadzieję że spotkamy się ponownie na kawie i przegadamy czas.
Bo od dawna wiadomo,że gdy spotykają się kobiety wymiana informacji jest długa 😉

image

nianio.com.pl

Mama na pełnym etacie, która nade wszystko kocha swoje dzieci. Uwielbiam podróże w ciekawe miejsca. Ponieważ fotografia to moja pasja, nieodłącznym gadżetem, który przy sobie noszę jest aparat.

6 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny.

Starszy wpis: Sen bez roztoczy
Nowszy wpis: Homo Homini Lupus
Archiwa
KONTAKT