Czym właściwie jest catering dietetyczny?

Nigdy nie słyszałeś o cateringu dietetycznym? Nic dziwnego! Catering dietetyczny to nowy trend na rynku europejskim, który przyszedł do nas z USA. Catering dietetyczny jest również bardzo często nazywany dietą pudełkową ze względu na sposób dostarczania posiłków.

 

 

  • catering dietetyczny

 

  • Czym jest catering dietetyczny?
  • Jaki ma wpływ na Twoje zdrowie?
  • Czy dieta pudełkowa jest tania?

Ok, więc czym właściwie jest ten catering dietetyczny?

 

Catering dietetyczny to przede wszystkim odpowiedź na ciągły brak czasu, z którym wiele osób boryka się w dzisiejszych czasach. Prawdopodobnie nie raz byłeś w sytuacji, w której nie mogłeś czegoś przygotować, ponieważ po prostu nie miałeś na to czasu. W takich momentach zaczynamy oceniać pewne rzeczy. Zaczynamy zastanawiać się i analizować, bez czego możemy się obejść, aby zaoszczędzić co najmniej kilka minut w ciągu dnia. Niestety jedną z pierwszych rzeczy, z których rezygnujemy, jest nasza dieta. Śniadanie? Kawa i papierosy. Obiad? Kebab. Kolacja? A może zamówimy pizzę?

 

Powiedzmy sobie szczerze – nie jedząc zdrowej żywności, (często nieświadomie) rezygnujemy ze swojego zdrowia. Czy warto? Catering dietetyczny może odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ sam produkt jest to w rzeczywistości odpowiedzią. Catering dietetyczny to nic innego jak złoty środek między ciągłym brakiem czasu a czasochłonnym przygotowywaniem zdrowych posiłków. Brzmi skomplikowanie, prawda? Teraz to bardzo proste! Krótko mówiąc – 5 zdrowych, zbilansowanych posiłków, codziennie dostarczanych do Twojego domu lub miejsca pracy (sprawdź ofertę – https://fitking.pl/katowice/. Całkiem proste, prawda?

Ale chwileczkę… jedzenie dostarczane prosto pod Twoje drzwi? Brzmi jak fast food!

 

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że fast food i catering dietetyczny mają ze sobą wiele wspólnego. W obu przypadkach są to dania gotowe, które są dostarczane do naszego domu lub miejsca pracy przez dostawcę. Ale na tym podobieństwa się kończą! W fast foodach najważniejszy jest smak – jedzenie powinno być smaczne, niezależnie od tego, czy jest zdrowe (a zazwyczaj nie jest). Catering dietetyczny stawia na zdrowie klienta. Dlatego do przygotowania posiłków wykorzystywane są produkty wysokiej jakości, bez konserwantów i przeciwutleniaczy. Czy to oznacza, że ​​posiłki nie są wtedy smaczne? W żadnym wypadku! Specjaliści – dietetycy i kucharze – dbają o to, aby posiłki były nie tylko zdrowe, ale i smaczne – o czym możesz przekonać się sam, zamawiając testowy posiłek z https://fitking.pl/tczew/.

Hmm, zdrowy zwykle nie znaczy smaczny…

 

Przyznaj się – próbowałeś już wcześniej zdrowo się odżywiać, prawda? Może nawet próbowałeś schudnąć? Setki razy wpisywałeś w Google hasła typu: „Jak schudnąć?”. Potem, nie zastanawiając się wiele, zjadłeś niskokaloryczny szpinak ze łzami w oczach? Jeden dzień, może dwa dni – tyle wytrzymałeś. Po tym zdałeś sobie sprawę, że to nie dla ciebie. I nas to też nie dziwi! Twoja dieta opierała się głównie na rutynie. Catering dietetyczny przywiązuje dużą wagę do różnorodności posiłków i oferuje kilkanaście diet o różnych wariantach kalorycznych. Głównym celem naszych dietetyków jest opracowanie takiego menu, że klient faktycznie zapomina, że ​​jest na diecie. Dzięki temu często może spróbować swoich ulubionych dań w „lekkich” wersjach, a potem przekonać się, że zdrowe niekoniecznie oznacza jedzenie nudno i niesmacznie. Pamiętaj – catering dietetyczny tworzą ludzie dla ludzi. Zainteresowany? A przy okazji warto zadbać o swoją aktywność fizyczną, bo dieta to tylko połowa sukcesu. Kup odpowiednie ubranie, buty (np. ze strony https://wakeparkwroclaw.pl/) i zacznij trenować.

nianio.com.pl

Mama na pełnym etacie, która nade wszystko kocha swoje dzieci. Uwielbiam podróże w ciekawe miejsca. Ponieważ fotografia to moja pasja, nieodłącznym gadżetem, który przy sobie noszę jest aparat.

Archiwa
KONTAKT