Lecytyna i Blogowe WOW vol.3

Lecytyna.

 W organizmie człowieka lecytyna jest obecna w każdej komórce ciała. Bierze udział w rozmaitych procesach przemiany materii, jest bardzo ważnym elementem składowym mózu. Wykazuje pozytywne działanie na funkcje poznawcze u osób z ich osłabieniem, ponoć poprawia pamięć i zaleca się jej spożywanie u osób z demencją.

Dlaczego to piszę i cóż wspólnego ma lecytyna ze spotkaniem Blogowe WOW vol. 3?

Zdziwicie się jak dużo, szczególnie dla mnie. Zacznę jednak od początku.

Ucieszyłam się bardzo gdy siostry Kwiatkowskie zaprosiły mnie na trzecią edycję spotkania. Zapisałam sobie datę w kalendarzu i czekałam cierpliwie na ten dzień. W grudniu postanowiłam, że z dziećmi pojadę na ferie do Kościeliska ale w rozmowie telefonicznej z właścicielem pensjonatu okazało się, że data zbiega się z dniem spotkania. Dogadałam się, że dojedziemy dwa dni później. Zadowolona z siebie czekałam na spotkanie.

Czekałam i gdy data spotkania zbliżała się dużymi krokami dziewczyny zaczęły odliczanie. Patrzę i nie wierzę własnym oczom. Sprawdzam kalendarz i data ni jak mi nie pasuje. Komunikator w ruch i piszę do Pauliny, że się pomyliły w obliczeniach. Bo do spotkania zostało 8 dni!!! Przecież do Bydgoszczy mam jechać 14 lutego. Chwila ciszy i odpowiedź. Iza chyba coś pomyliłaś. Spotkanie jest 21 lutego bo 14 to Walentynki. Konsternacja. Na twarzy chyba miałam jeden wielki znak zapytania: Co teraz? Wyjazd w góry opłacony, dzieciaki czekają na białe szaleństwo a ja dałam ciała, chyba starzeję się i pamięć mi szwankuje!!!

Dzięki dziewczynom, za wyrozumiałość, chyba zamiast pomidorówki podeślą mi lecytynę. Niestety na spotkanie nie dotarłam, byłam w tym czasie w górach, jednak mentalnie byłam z Wami. Żałuję, iż nie byłam w Pierogarnia pod Aniołami,ponieważ jak odlądałam relacje dziewczyn na FB i instagramie to mi aż ślinka ciekła. Żal mi bardzo, że nie mogłam się spotkać z Wami mam nadzieję jednak, że dziewczyny ochłoną i zrobią kolejne Blogowe WOW. Dziękuję też im za przesyłkę 🙂 Szczególnie książka o Albercie ucieszyła Franka,  ja podziwiam szkatułkę to prawdziwe dzieło sztuki no i spódniczka tutu, która skradnie serce każdej małej baletnicy a ja taką mam 😉 Książki, które otrzymałam umilą mi wieczory a Oillian sprezentował nam wspaniałe kremy i emulsję. Zresztą sami zobaczcie jakie to cudowności:

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

Blogowe wow 3

SONY DSC

10615388_792696217492903_1071795980666356744_n

10991449_794164180679440_5891841021652400220_n

Oto cudowne uczestniczki, szkoda że nie było mi dane spotkać się z nimi. Nauka jest z tego jedna muszę kupić sobie lecytynę i jeść więcej jajek 🙂

Pełna lista uczestniczek spotkania wraz z podlinkowaniem:
Pełna lista sponsorów spotkania:

 

nianio.com.pl

Mama na pełnym etacie, która nade wszystko kocha swoje dzieci. Uwielbiam podróże w ciekawe miejsca. Ponieważ fotografia to moja pasja, nieodłącznym gadżetem, który przy sobie noszę jest aparat.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny.

Starszy wpis: Z kopyta kulig rwie
Nowszy wpis: Wspomnienie ferii
Archiwa
KONTAKT