Moda na placu zabaw, Czesiociuch ulubione ubrania dla dzieci.

Marki tworzące ubrania dla dzieci  mają aktualnie wiele do zaoferowania. Od jakiegoś czasu w dziecięcych szafach goszczą ubrania z printami, geometrycznymi wzorami, o różnym kroju i fasonie. My od trzech lat jesteśmy wierni jednej marce, a jest nią Czesiociuch. Świetne wzornictwo, rewelacyjna jakość, ale przede wszystkim wygoda. W czasie dziecięcych harców, moda na placu zabaw nie jest tak istotna, choć jedno z drugim da się pogodzić.

 

 

moda na placu zabaw

 

moda na placu zabaw

 

ubrania dla dzieci

 

 

Czesiociuch- ubrania dla dzieci 

Jak sądzę wiele osób zna z telewizji Czesława Mozila. Tak, to barwna i charakterystyczna postać. Znamy go jako jurora X- Factor, muzyka i w tej roli jest świetny, ale też jest projektantem. Nie, wcale się nie pomyliłam. To pod jego egidą działa Czesiociuch. Ubrania dla dzieci, które znajdziecie na stronie mają pewną dozę szaleństwa, jak właściciel marki, ale są też niesamowicie praktyczne. Ubrania dla dzieci jakie oferują projektanci  są dla siostry i dla brata. Innymi słowy unisex. Nie uświadczysz tu różowych, cukierkowych sukieneczek, ale znajdziesz frak 😉 I wierz mi, zachwyci on każdego swoją unikalnością. Spodnie jakie mają w swojej ofercie to ulubione baggy. Wzorów i kolorów ilości spore. Wszystkie fatałaszki można dowolnie ze sobą łączyć.

Czyż to nie cudowne? Ja dodatkowo uwielbiam wszelkie pantalony tej firmy, ponieważ one rosną z dzieckiem! Serio, kupujesz raz a dzieciak chodzi w jednych portkach lat trzy. No chyba, że zrobi z nich sito, co powiem szczerze mojemu ancymonowi jeszcze się nie udało. Wracając do czasu użytkowania: Najpierw spodnie służą jako długie, tradycyje baggy, by po roku, przeistoczyć się w modne spodnie 7/8, na koniec typowe pantalony za kolanko 😉 Płacisz raz a ile możliwości.

 

Czesiociuch

 

Czesiociuch

 

Stylistyka ciuszków jest odlotowa, jak mówi mój syn. Ja mu się wcale nie dziwię, że pokochał miłością bezwzględną markę, która wie, co dzieciakom się podoba. Szalone wzory i printy u nas zagościły w szafie. Ubrania dla dzieci jak się okazuje nie muszą być nudne. Zresztą zobaczcie sami.

 

ubrania dla dzieci

 

SONY DSC

 

SONY DSC

 

 

Moda na placu zabaw 

Portki dresowe a zwracają uwagę każdego na placu zabaw. Ileż to razy jestem pytana gdzie kupiłam dla syna takie fajne spodnie. Czesiociuch – odpowiadam. W tym momencie następuje konsternacja, bo marka jest znana, ale raczej nie uświadczysz jej w sieciówkach, choć w zeszłym roku była kolekcja sygnowana ich logo w Reserved. Coż w jeden dzień zniknęła ze sklepowych półek. Wracajmy jednak do naszego outfitu. Portki z obnizonym stanem są zawsze dobre, kolorystyka jak na załączonym obrazku i do tego t- shirt z obłędnym surferem. Zestaw wygodny, że po drzewach można się wspinać i do ciotki na herbatę wpaść. Praktyczny, bo na wzorzystych pantalonach plam nie widać za bardzo 😉 Jak widać ubrania dla dzieci można stworzyć, bez cukierkowych kolorów lub bohaterów znanych kreskówek. Urzekają stylistyką i jakością wykonania. Piorę i suszę w suszarce non stop a biel jest nadal biała, i z ręką na sercu mówię, reklamowanego proszku nie używam 😉 Jakość to podstawa. Twórcy marki znają się na rzeczy, to muszę przyznać.

 

Moda na placu zabaw, Czesiociuch ulubione ubrania dla dzieci.

 

Moda na placu zabaw, Czesiociuch ulubione ubrania dla dzieci.

 

Moda na placu zabaw, Czesiociuch ulubione ubrania dla dzieci.

Czesiociuch

 

Franek ma na sobie:

Spodnie- Czesiociuch

T-shirt- Czesiociuch

Trampki- Converse

nianio.com.pl

Mama na pełnym etacie, która nade wszystko kocha swoje dzieci. Uwielbiam podróże w ciekawe miejsca. Ponieważ fotografia to moja pasja, nieodłącznym gadżetem, który przy sobie noszę jest aparat.

33 komentarze
  1. Mój syn na placu zabaw zamienia się w prawdziwą torpedę więc staram się wybierać ubrania naprawdę dobre jakościowo, które będą miały jakąkolwiek szansę z jego temperamentem 🙂 Najczęściej ubieramy się w 5.10.15. Ubranka są tak dobrej jakości, że zdarza się, że przechodzą w naszej rodziny z pokolenia na pokolenie 🙂

  2. Wiedziałam że Mozil współtworzył ciuchy dla dzieciaków ale nie myślałam że tak ciekawe, przykuwające oko Bardzo mi się podobają Właściwie taka barwna osobowość nie mogła stworzyć nic innego;)

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny.

Starszy wpis: Złoto faraonów sekretem pięknych włosów sióstr Kardashian
Nowszy wpis: Kleszcze, jak się przed nimi bronić?
Archiwa
KONTAKT