Num Noms oraz Geel-A-Peel, kreatywne zabawki nie tylko dla dziewczynek

Nigdy nie dzieliłam zabawek na te dla chłopców i dziewczynek. Sama jako dziecko zdecydowanie bardziej lubiłam zabawę samochodami niż lalką. Zabawki kreatywne to idealny przykład, że nie ma podziału podczas zabawy nimi na płeć. Idealnym przykładem tego jest spotkanie w jakim uczestniczyliśmy z Frankiem Klubu Mam Ekspertek w Warszawie. Jego tematem przewodnim była kreatywność dzieci. Maluchy świetnie bawiły się tworząc biżuterię dla mam i siebie, a największą atrakcją okazały się Num Noms, małe stworki, które skradły serce mojego dziecka.

 

Geel-A-Peel

SONY DSC

Geel-A-Peel

Czym jest Geel-A-Peel? To świetna propozycja dla dzieci, które lubią tworzyć np. biżuterię. Geel-A-Peel to żel 3D zamknięty w tubkach z wymiennymi końcówkami. Pozwala tworzyć różne rzeczy jak bizuterię, ale wystarczy uruchomic wyobraźnię i można stworzyć samochód lub inny pojazd. Żel po zaschnięciu twardnieje i mamy zrobiony rękami dziecka naszyjnik lub kolczyki. Franek z zapałem tworzył dla mnie prezent w postaci bransoletki. Dbał o każdy szczegół, a ja z dumą patrzyłam jak powstaje dzieło mojego syna. Geel-A-Peel to rewelacyjny produkt, wspomaga rozwój wyobraźni i zdolności manualnych. Jakaż jest radość dziecka, gdy wręcza mamie prezent zrobiony małymi rączkami.

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

Num Noms

Num Noms

Num Noms to istny hit w naszym domu. Franek oszalał na ich punkcie. Czym są Num Noms? To małe pachnące i kolorowe stworki. Składają się z dwóch części Num jest miekki i pachnący a Noms to jego podstawa, którą może być błyszczyk, pieczątka lub poruszająca się podstawa. Num Noms pachną!!! Serio, one pachną obłędnie, a zapachów jest całe mnóstwo! Owocowe, nasze ulubione, ale też znaleźć mozna o zapachu popcorny, burgera lub frytek. Bawić się można na wiele sposobów. Naszym ulubionym jest odgadywanie zapachów poszczególnych stworków. Num Noms maja w swojej ofercie również samochód, w którym można zrobić własnoręcznie błyszczyk. To auto, to był faworyt mojego syna. Dodawał magiczne składniki, smaki i tworzył pyszne błyszczyki dla mamy. Mam nawet jeden cały czas w torebce, bo smak wiśni jest pyszny. Num Noms można też kolekcjonować. Kupować je można pojedyńczo w opakowaniach przypominających jogurt. Nigdy nie wiesz na jaki Num Noms możesz trafić. Wiele frajdy majądzieciaki bawiąc się tymi stworkami.

Num Noms

SONY DSC

SONY DSC

Dwie ciekawe kreatywne zabawki, które wspomagają wyobraźnię dziecka oraz jego zdolności manualne są godne polecenia. I wierzcie mi, nie są to produkty tylko dla dziewczynek, chłopcy świetnie będą się nimi bawić, czego przykładem jest mój syn. Cieszę się, że miałam okazję poznać takie niecodzienne zabawki i wiem, że chętnie będziemy po nie sięgać. Num Noms mają honorowe miejsce u nas w domu, a dzięki Geel-A-Peel stowrzyliśmy super kolczyki.

SONY DSC

SONY DSC

nianio.com.pl

Mama na pełnym etacie, która nade wszystko kocha swoje dzieci. Uwielbiam podróże w ciekawe miejsca. Ponieważ fotografia to moja pasja, nieodłącznym gadżetem, który przy sobie noszę jest aparat.

10 komentarzy
  1. Super, widziałam reklamę w tv mój syn miałby świetna zabawę, szczególnie że lubi przedewszystkim kleić, rysować, malować

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny.

Starszy wpis: Puzzle, układanki to najlepszy sposób na rozwój intelektualny malucha
Nowszy wpis: Jak dorosnę będę pilotem...
Archiwa
KONTAKT