Pierwszy album dziecka – Album na zdjęcia dla noworodka

Kto z nas nie lubi sięgnąć od czasu do czasu po zdjęcia, dzięki którym można wrócić do niepowtarzalnych momentów z życia? To ogromne szczęście, że mamy możliwość zatrzymywać w kadrze najbardziej emocjonujące przeżycia, uśmiechy naszych bliskich i czułe gesty. Jednym z przełomowych wydarzeń w życiu człowieka, które obowiązkowo trzeba uwiecznić na fotografiach, są narodziny dziecka. Każdy młody rodzic wie, by mieć pod ręką aparat, bo szansa na to jedyne ujęcie może nastąpić w każdej chwili.

 

pierwszy album dziecka

 

 

Narodziny dziecka – przygotowania

Pojawienie się dziecka na świecie to bardzo ekscytująca okoliczność dla całej rodziny. Euforia, jaka towarzyszy świeżo upieczonym rodzicom jest bezgraniczna, nawet jeżeli to czas po brzegi wypełniony obowiązkami. Choć wykaz zadań do zrobienia jest bardzo długi, warto pamiętać o tworzeniu na bieżąco dokumentacji fotograficznej. Po kilku latach każdy z chęcią i sentymentem obejrzy np. etapy urządzania pokoju dla dziecka i wypełniania go uroczymi zabawkami. Jednak nie ma co ukrywać, że najbardziej wyczekiwane są zdjęcia maluszka przedstawiające pierwsze dni jego życia.

Kiedy mały człowiek już zawita w domu, zdjęcia wykonywane są przez rodziców setkami, a nawet tysiącami. Nie ważne jak wiele ich jest i będzie, bo ogląda się je zawsze z wielką przyjemnością. Przechowywanie zdjęć w formie cyfrowej to ogromna wygoda, ale warto skorzystać również z tradycyjnych rozwiązań. Album na zdjęcia dla dziecka doskonale sprawdzi się jako niepowtarzalna pamiątka. w której znajdą swoje miejsce papierowe fotografie i bezpiecznie przetrwają wiele lat w nienaruszonym stanie.

Pierwszy album dziecka – jaki wybrać?

Wybór najpiękniejszych zdjęć to niełatwe zadanie do wykonania, bo każde ma swój niepowtarzalny czar. Mając jednak do dyspozycji album na zdjęcia wklejane dla dziecka nic nie stoi na przeszkodzie, by wyselekcjonować kilka tych najbardziej wyjątkowych i stworzyć z nich jedyną w swoim rodzaju kolekcję. Szczególnie kiedy album stanowi bardzo ciekawą oprawę dla zdjęć, ponieważ jest wykonany… z drewna.

Dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów, album jest niezwykle trwały i z biegiem czasu nie straci swojego uroku. Co ciekawe można go spersonalizować, a więc ozdobić okładkę dowolną grafiką oraz wygrawerować najważniejsze informacje o dziecku – imię, datę urodzenia, wagę i inne zgodne z życzeniem dane. Drewniany album dla dziecka będzie wspaniałym pomysłem na prezent dla zapracowanych rodziców, którzy chcieliby mieć w zasięgu ręki najpiękniejsze zdjęcia swojego potomka.

Więcej znajdziecie na Caprentry-shop.pl

pierwszy album dziecka

 

nianio.com.pl

Mama na pełnym etacie, która nade wszystko kocha swoje dzieci. Uwielbiam podróże w ciekawe miejsca. Ponieważ fotografia to moja pasja, nieodłącznym gadżetem, który przy sobie noszę jest aparat.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny.

Starszy wpis: Zabawki dla dzieci w każdym wieku. Propozycje
Nowszy wpis: Aloes zwyczajny i jego zastosowanie
Archiwa
KONTAKT