Pismo Święte dla młodych — czyli biblia dla dzieci i młodzieży

W jaki sposób zapoznać dzieci z zawartymi w Biblii treściami? Najlepiej do tego celu sprawdzi się napisane przystępnym językiem, bogato ilustrowane Pismo Święte dla młodych.

 

 

Biblia dla dzieci

Pismo święte dla młodych

Godne polecenia Pismo Święte dla dzieci to między innymi:

 

  • Biblia. Historia naszego zbawienia — pozycja ta skierowana jest zarówno do młodszych, jak i do nieco starszych dzieci. Zawarte tu opowiadania prezentują główne wątki biblijne. Z jej pomocą młodzi chrześcijanie poznają opowieść o początkach świata i ludzkości oraz dzieje ludzi wiernych Bogu. Książka ta przystępnym językiem prezentuje najważniejsze wydarzenia ze Starego i Nowego Testamentu. Na uwagę zasługują tutaj również barwne ilustracje. To doskonała lektura dla całych rodzin.
  • Biblia w obrazkach. Kolorowanka z naklejkami — Pismo Św. dla dzieci od 5 do 9 lat. Zawiera ono napisane przystępnym językiem historie biblijne w obrazkach. Każdą ze stron dziecko może dowolnie pokolorować. Dodatkowo, na końcu książki znajdują się efektowne naklejki.
  • Biblia komiks. Boża historia odkupienia — to nowocześnie ilustrowana książka stanowiąca opowieść Superbohaterze i tych, którzy dzięki temu, że mu zaufali, stają się do niego podobni. Twórcy komiksu pokazują, że wiara może być jedną z najbardziej z najbardziej fascynujących przygód obfitujących w niespodziewane zwroty akcji.
  • Ilustrowana biblia młodych — to Pismo Św dla młodych w wieku od 9 do 15 lat. Zawiera ono 40 historii zaczerpniętych ze Starego i Nowego Testamentu, które opowiedziane zostały prostym, współczesnym językiem. Książkę zdobią barwne, pełne dynamiki ilustracje.

 

Biblia dla dzieci na chrzest i komunię

 

Biblia dla dzieci to znakomity, ponadczasowy pomysł na prezent na chrzest czy komunię. Godnymi polecenia pozycjami tego typu są:

 

  • Pismo Święte Stary i Nowy Testament B5 — oprawa biała z obwolutą — Pamiątka Chrztu Świętego — jednotomowe wydanie Pisma Świętego napisane przystępnym językiem, ze starannie opracowanymi przypisami, w eleganckiej, trwałej oprawie. Posiada ono dedykowaną obwolutę, co czyni z niej doskonałą biblię dla dzieci na chrzest.
  • Z Biblią przez cały rok. Opowieści dla dzieci — obwoluta komunijna — to pięknie ilustrowana biblia dla dzieci na komunię, dzięki której poznają one najważniejsze biblijne historie. Opowieść rozpoczyna się od wydarzeń zawartych w Nowym Testamencie, dzięki czemu młodzi czytelnicy są w stanie zrozumieć istotę wiary chrześcijańskiej.

 

 

nianio.com.pl

Mama na pełnym etacie, która nade wszystko kocha swoje dzieci. Uwielbiam podróże w ciekawe miejsca. Ponieważ fotografia to moja pasja, nieodłącznym gadżetem, który przy sobie noszę jest aparat.

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny.

Starszy wpis: W zdrowym ciele zdrowy duch! Mamo zabierz dziecko na rower to idealny sport dla dzieci.
Nowszy wpis: Jakie są rodzaje kredek dla dzieci?
Archiwa
KONTAKT