Podaruj dziecku odrobinę magii – wideo list od Mikołaja

Boże Narodzenie coraz bliżej, śnieg już otulił ciepłą pierzynką ziemię, a w radio słychać “Last Christmas”… To już najlepszy znak, że czas pomysleć o prezentach dla najmłodszych. Jednak lepiej dowiedzieć się od naszej pociechy czego pragnie, by Mikołaj przyniósł pod choinkę wymarzony podarunek. Najlepszym sposobem jest napisanie do Świętego Mikołaja listu! A gdyby Mikołaj odpowiedział na taki list, jak myślisz co Twoje dziecko by zrobiło?

 

 

Śmiało mogę Ci odpowiedzieć na to pytanie, bo to sprawdziłam na swoim dziecku. Szok, zachwyt, zaniemówienie i pełna ekscytacja. To tak w telegraficznym skrócie mogę napisać jak mój syn reaguje na wideo list od Mikołaja.

 

Spersonalizowany wideo list od Mikołaja

Zastanawiasz się, jak to możliwe wideo list od Mikołaja? W dodatku spersonalizowane? Tak, to mój mały sekret, ale dziś i Tobie go zdradzę. Od kilku lat pomagam Mikołajowi, nie nie piorę mu czerwonych spodni, ale odciążam tego fajnego, starszego pana z brodą. Dzieci listy piszą i mają wielką nadzieję, że kiedyś Mikołaj im odpowie. Niestety zazwyczaj nie otrzymują od niego listu, ale w ramach pocieszenia dostają pod choinkę prezent.

Mój syn kilka lat temu marzył o klockach i… chciał aby Mikołaj mu odpisał. Potrzebował potwierdzenia, że ten gość w czerwonym kubraku istnieje. Jego wiara w Mikołaja zaczynała słabnąć, dzieci w klasie mówiły, że wcale nie ma go na Biegunie, a prezenty kupują rodzice. Zależało mi bardzo, by nadal wierzył w magię Bożego Narodzenia i znalazłam proste rozwiązanie… Wideo list od Mikołaja!

Znalazłam stronę elfi.pl zgodnie z instrukcją przesłałam informacje o moim dziecku, zdjęcia i po kilku godzinach na maila przyszedł wideo list od Mikołaja do mojego syna. Koszt był niewielki w porównaniu z ogromną radością jaka towarzyszyła jego oglądaniu, ba nawet w szkole go pokazywał udowadniając niedowiarkom, że Mikołaj istnieje.

 

Jak przygotować wideo list od Mikołaja?

Jak już nadmieniłam wysyłamy Mikołajowi zdjęcia dziecka, imię, kilka informacji np gdzie spędził wakacje, jakiego ma zwierzaczka oraz życzenia lub podpowiedź co ma zrobić by w przyszłym roku nie znaleźć się na liście niegrzecznych dzieci. Te wszystkie informacje są ujęte w wideo od Świętego i dziecko jest przekonane, że Mikołaj wszystko o nim wie.

Jakość wideo to rewelacja, my oglądaliśmy je na laptopie, telewizorze i niezmiennie nas zachwyca. Wszystkie informacje i instrukcje znajdziesz TU: wideo list od Mikołaja

Od kilku lat przygotowuję takie wideo listy od Mikołaja i szczerze je polecam, zachwytom i radości nie będzie końca, a dodatkowo dodamy tym świętom troszkę magii i wiary w Mikołaja, bo w obecnych czasach każdemu się ona przyda.

 

nianio.com.pl

Mama na pełnym etacie, która nade wszystko kocha swoje dzieci. Uwielbiam podróże w ciekawe miejsca. Ponieważ fotografia to moja pasja, nieodłącznym gadżetem, który przy sobie noszę jest aparat.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny.

Starszy wpis: Wzdęty brzuszek u dziecka, czyli co słychać w małych jelitkach?
Nowszy wpis: Jak przechowywać mleko matki? Poznaj bezpieczne i sprawdzone sposoby na przechowywanie odciągniętego pokarmu
Archiwa
KONTAKT