Poznańmy się vol.3 czyli spotkania blogerek ewoluują

Czym są spotkania blogerek? Cóż w nich jest takiego, że tyle babeczek jest w stanie przejechać setki kilometrów by się poznać? Dziś mam już swoją odpowiedź na te pytania. Tak, te zwariowane kobiety chcą się poznawać w realnym życiu. Mało tego na 100 % jestem pewna, że wiele z nich zacieśnia więzy koleżeństwa lub przyjaźni. Dodatkową wartością jest fakt, iż wiele z tych spotkań przerodziło się w warsztaty. Co cieszy niezmiernie, ponieważ wszystkie zdajemy sobie sprawę, że nie można spocząć na laurach, ciągle musimy inwestować w swój rozwój a tym samym doskonalimy nasze blogi. Tak, te spotkania są dla nas ale poniekąd także dla naszych czytelników. Rozwój blogera poprawia jego warsztat a to oznacza postęp. A jak wszyscy wiemy postęp to ewolucja. Poznańmy się vol. 3 jest doskonałym przykładem spotkania blogerek, które chcą poszerzać swoją wiedzę, dzielić się nią a także zacieśniać i zawiązywać znajomości. 

 

spotkania blogerek Poznańmy się

Organizatorki tego spotkania to przesympatyczne dziewczyny: Marta  i Beata. Jak przystało na dobre gospodynie zadbały o wszystkie detale. Począwszy od wyboru miejsca spotkania jakim jest urzekający swoją estetyką lokal Family Cafe, wierzcie mi skradnie Wasze serducha jestem tego pewna. Kończąc na warsztatach, które prowadziły Anna Matuszczak z KOSZULOVE.COM I Anna Grochal fotograf. Mnóstwo wiedzy zaserwowały nam obie prelegentki. Dodatkowo Anna Grochal odsłoniła nam rąbka tajemnicy jakie skrywa photoshop, już nie straszne mi cienie lub siniaki na skórze, teraz wiem jak być idealną na zdjęciach.

spotkania blogerek Poznańmy się

IS_IS_DSC_6410

IS_IS_DSC_6446

IS_IS_DSC_6482

IS_IS_DSC_6480

spotkania blogerek Poznańmy się

IS_IS_DSC_6451

Po intensywnym wysiłku, tak klikanie myszką męczy, nadszedł czas na kawę i ciasto oraz prezenty a było ich mnóstwo. My najbardziej cieszymy się z poduszek od Mama Po Godzinach i książek  Zakamarków oraz z kursu fotografii w Warsztat Kadru, który odstąpiła mi wspaniała Magda za co niezmiernie dziękuję.

spotkania blogerek Poznańmy się

IS_IS_DSC_6379

Organizatorki zadbały także o nasze podniebienie. Kuchnia w Family Cafe jest otwarta i cały czas nasz zmysł powonienia był nęcony wspaniałym zapachem. Obiad jaki mi podano spełnił wszelkie moje oczekiwania. Na deser Marta pokroiła pyszny tort, który był chyba na osłodę, że czas tak szybko mijał. Spotkanie blogerek Poznańmy się vol 3 zdecydowanie było zbyt krótkie. Po raz kolejny było za mało czasu na pogawędki ale jak mniemam ile by go nie było nadal był by deficyt czasowy dla nas.

spotkania blogerek Poznańmy się

IS_IS_DSC_6616

Reasumując, spotkania blogerek to czas na ploty i kawę ale przede wszystkim na zawieranie znajomości w realnym świecie. Atuty takich spotkań to pogłębianie wiedzy i własny rozwój. My nie stoimy w miejscu, ciągle się uczymy by zasłużyć na Wasz czas i uznanie. Rozwijamy się aby zapewnić czytelnikom jak najlepsze teksty i zdjęcia. Mam nadzieję, że kiedyś spoglądając na pierwsze moje wpisy sami uznacie, że poprawiłam swój warsztat.

Dziękuję za miły czas jaki dane mi było spędzić w gronie uczestniczek spotkania blogerek Poznańmy się vol.3 a były nimi:

1. Marta Duszyńska – organizatorka – http://www.tomitobi.pl

2. Beata Kurgan-Bujdasz – współprganizatorka – http://www.tamjedziemy.pl

3. Patrycja Wegner-Keiling – http://www.niepolka.pl

4. Alicja Wegner – http://www.mamalla.pl

5. Kamila Lenart – http://www.olomanolo.pl

6. Wioleta Galla – http://www.mama-bloguje.pl

7. Izabela Urbaniak-Marut – https://www.nianio.com.pl

8. Magdalena Chorążyczewska – http://www.mamapogodzinach.blogspot.com

9. Sara Kozub – http://www.muffincase.in

10. Magdalena Kłobukowska – http://www.mjakmarcinek.pl

11. Ewa Tomczyk – http://www.efcia.com

12. Weronika Kordzińska-Śniegota – http://www.mamamniejzapracowana.pl

13. Weronika Szurko – http://www.budujacamama.pl

14. Dorota Szulczyk – http://www.blogbydozza.pl

15. Anna Grochal – http://www.skrzydlaterogate.pl

16. Joanna Anger – http://www.alaantkoweblw.blogspot.com

17. Aleksandra Pasoń – http://www.olkafasolka.pl

18. Małgorzata Gilewska – www.shemother.pl

19.Marcelina Bit – http://www.littlebitlife.com

20. Aneta Kowalska – http://www.swiatkarinki.pl

Podziękowania swoje kieruję także do sponsorów dzięki, którym uśmiech zagościł na twarzach uczestniczek jak i ich dzieci. Kolejne ukłony dla Patrycji Wegner-Keiling za prześliczne zdjęcia jej autorstwa.

nianio.com.pl

Mama na pełnym etacie, która nade wszystko kocha swoje dzieci. Uwielbiam podróże w ciekawe miejsca. Ponieważ fotografia to moja pasja, nieodłącznym gadżetem, który przy sobie noszę jest aparat.

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny.

Starszy wpis: Fotoksiążka Printu czyli wspomnień czar
Nowszy wpis: Czym różni się Twój szef od trzylatka?
Archiwa
KONTAKT