Wielbłąd, blogerka i gniazdo… co je łączy?

Zastanawiasz się pewnie cóż może łączyć wielbłąda z blogerką lub gniazdem? Zaskoczę Cię… całkiem sporo, ale podpowiem ci, łączy je spotkanie. Nie, ot takie zwyczajne spotkanie jakich wiele. To było wyjątkowe spotkanie… Spotkanie Kobiecych Blogerek. Odbyło się w ostatnią sobotę sierpnia, a ja jechałam na nie, aż z Rygi. Tak, pokonałam tysiąc kilometrów, by spotkać się z cudownymi kobietami i wielbłądem. Gdzie? Miejsce spotkanie nie było jakieś przypadkowe, odbyło się w Gnieździe, a ściślej mówiąc w Restauracji Gniazdo w Grodzisku Mazowieckim.

 

 

 

To miejsce zaskoczyło mnie totalnie. Jest jak oaza zieleni w sercu miasta, a swoich gości wita szumem drzew i zwierzyńcem. To właśnie wielbłąd jako pierwszy powitał nas, wyobraźcie sobie nasze zaskoczenie gdy ujrzeliśmy tego garbatego przedstawiciela licznego zwierzyńca. Franek w trybie ekspresowym pognał przywitać się z królem pustyni. Ja natomiast poznałam organizatorkę tego spotkania Olę  z bloga Kobieca Mama 

 

 

A na spotkaniu….

Po przywitaniu się z innymi już przybyłymi na miejsce dziewczynami, miałam czas na kawę i rozmowy w zacnym gronie. Dzieciaki szalały bawiąc się lub odwiedzając zwierzęta, które są mieszkańcami Restauracji Gniazdo. Jak słusznie się domyślacie w gronie tak wspaniałych kobiet czas biegnie niesamowicie szybko. Nasz cudowna organizatorka zadbała o każdy szczegół spotkania, wszystkie mogłyśmy spróbować swoich sił tworząc biżuterię.  Unikatova Pracownia Artystyczna zadbała o nas w sposób wyjątkowy, każda z uczestniczek sama miała okazję stworzyć unikatową bransoletkę lub dwie. Nawlekanie koralików może i nie jest moją mocną stroną, cóż nie każdy ma zdolności artystyczne 😉 ale jestem dumna z moich dzieł i noszę je prawie codziennie.

 

Wiedza to sukces

„Budowanie spójnej marki bloga”  tak zatytułowany był warsztat Klaudii właścicielki Blogomarki. To była dawka solidnej wiedzy, która pozwoliła mi spojrzeć z innej perspektywy na moje poczynania blogowe. Pierwsze pytanie o czym jest mój blog, potrafi zaskoczyć, choć tak naprawdę dobrze wiem co chcę przekazywać Wam drodzy czytelnicy. Odpowiedź dałam krótką: Mój blog jest o życiu i wszystkim co z nim jest związane. Taka jest moja filozofia i o tym staram się pisać. Klaudia pokazała nam jak ważne jest co chcemy przekazywać w naszych tekstach i nie tylko, ponieważ wszystko co robimy w internecie pod nazwa bloga jest całością, która tworzy… tak markę. Czy czuję się marką? Poniekąd, po jej wykładzie, tak. Zapytasz dlaczego, przecież nic nie produkuje? Nic bardziej mylnego, marka to świadomość istnienia i do tego chce dążyć. Chcę mieć tzw. swój kawałek podłogi, tu w internecie.

 

 

Natomiast O błędach popełnianych w social mediach opowiadała nam Patrycja z PatrycjaStory.pl. To był ciekawy wykład, który cechowała rzeczowość i ciekawe przykłady jakie często możemy spotkać w necie. Patrycja uzmysłowiła nam wszystkim jak ważna jest wiedza na temat social mediów. Często zapominamy o sprawach oczywistych, a są one później naszą kulą u nogi.

 

Wielbłąd…

Jak wcześniej wspomniałam na spotkaniu towarzyszył mi syn, jego serce skradł wielbłąd. Ten król pustyni zrobił piorunujące wrażenie nie tylko na dzieciach. Franek miał możliwość karmienia go, głaskania, całe szczęście, że nie zapragnął go dosiąść. Choć patrząc na niego zapewne takie myśli chodziły mu po głowie, by zmienić się w szejka pędzącego na wielbłądzie. Jak tak spojrzeć na niego, to spokojnie może udawać Beduina. Dla mnie wielbłąd będzie symbolem tego spotkania, które wspominam niezwykle ciepło. Dostałam sporą dawkę wiedzy, nowe znajomosci oraz moje podniebienie zostało dopieszczone. Nie wspomniałam Wam o pysznym jedzeniu… i torcie… mniam. Na samo wspomnienie ślinka mi cieknie.

 

 

To była cudowna sobota, pełna nowych znajomosci, rozmów i doznań. Dziękuję organizatorce za ten wspaniale spędzony dzień i wszystkim uczestniczkom oraz prelegentom i oczywiście sponsorom, którzy obdarowali nas wspaniałymi upominkami.

 

 

Uczestniczki spotkania:

 1. Aleksandra http://www.kobieca-mama.pl – organizatorka
 2. Sylwia http://www.zadbana-mama.com
 3. Wioletta https://www.mama-bloguje.com/
 4. Magdalena http://www.przyjemnezpozytecznym.pl
 5. Milena http://www.kosmetycznepasje.pl
 6. Angelika http://www.birginsen.com
 7. Felicja http://www.felicitabeauty.blogspot.com
 8. Marcelina http://www.mamikpisze.pl
 9. Olga http://www.placesandplants.com
 10. Agata http://www.blogujacamamadwojki.blogspot.com
 11. Dominika http://www.dyed-blonde.blogspot.com
 12. Urszula http://www.kobietaipasja.pl
 13. Iza http://www.thesecretofhealing.pl
 14. Agnieszka http://www.pielegnacyjnarewolucja.pl 

Partnerzy, sponsorzy i upominki.

 

Unikatova Pracownia Artystyczna MZ

Pracownia ALEX 

Wydawnictwo ZAKAMARKI 

Sangotrade

BlogoMarka

Patrycjastory.pl 

MDR Dystrybucja

Fotobum 

Sfera Copywritera 

Restauracja Gniazdo

 

nianio.com.pl

Mama na pełnym etacie, która nade wszystko kocha swoje dzieci. Uwielbiam podróże w ciekawe miejsca. Ponieważ fotografia to moja pasja, nieodłącznym gadżetem, który przy sobie noszę jest aparat.

22 komentarze
 1. Oczywiście, że jesteś marką! 🙂 Markę mamy, czy tego chcemy czy nie. Od nas tylko zależy, czy będziemy świadomie ją budować, czy będzie się ona tworzyć bez naszego wpływu.

  Fantastycznie było się poznać. Dziękuję za Twoją aktywność podczas warsztatów i miłą recenzję. Mam nadzieję, do zobaczenia niebawem.

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny.

Starszy wpis: Regeneracja skóry po lecie
Nowszy wpis: SteaMaster mój najlepszy pomocnik.
Archiwa
KONTAKT